Çözüldü Bilgisayarım çok ısınıyor ayriyetten drop yiyorum

invictus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Arkadaşlar selam öncelikle sistem özelliklerim r5 3600 rx580 4gb 512gb ssd corsair icue 465x 550w psu 16gb ram sorun su format sonrasi valorantts ve fifada takilmalar basladi bu oynadigim sure artinca artiyor islemci zaten allaha emanet oto voltajda acilista 95i goruyor 3600mhze sabitleyip 80 civari kullaniyorum masaustunde 95i gormesi cok tuhaf bilmiyorum termal macun yenilemeden oncede boyleydi neyse asil sorunum drop ne yapmaliyim

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
işlemci ısındığı için drop yiyorsun kullanım oranlarını ve hangi marka termal macunu sürdüğünü sölermisin

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Sizdeki kadar olmasada 3600 işlemci çok ısınan bir model. İmkan dahilinde uygun bir soğutucuyla daha iyi olur. Format sonrası oldu diyorsanız, yazılım sorunu olma ihtimalide yüksek

ÖzgeXONCE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Ram markanız ney hocam. Linkini atar mısın?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Bundan önce kaç kez fomat attınız? Kurulan drivede de problem olabilir. Sabah ilgileniriz.

KS

invictus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Ddu yapın hocam. Ayrıca soğutucuda alın. Isındığı için drop oluyor olabilir. Kaliteli bir kule tipi iş görür.
Termal macun yenilicem ama anakarti komple sokmek zorundamiyim birde ben korkuyorum gecenkinde fani tam oturtamadigim icin muhtemelen boyle discird uzerinden yardimci olabilir misin termal macun 7 ay once almistim sadece bir kere kullanip kutusuna koydum kurumamistir dimi?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri