Soru Bilgisayarım Kaç TL Eder?

berkdantes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
i39100f
Ekran Kartı
gtx 1650 4gb
ANAKART:H310M PRO-VDH PLUS
İŞLEMCİ: İ39100F
EKRAN KARTI:GTX1650 4GB
RAM:8GB
480 GB SSD
75HZ ASUS 21,5" VP228QG MONİTÖR
bu özelliklere sahip kaç tl ederi vardır acaba?

galip

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
38
bilgisayarı olmayan birine ver hayra gir daha çok kazanırsın
10 11 yıllık sistem

KS

berkdantes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
acil ihtiyaç olduğu için satıyorum yarın fiyat almaya gideceğim önden bilgili birisi fiyat verebilirse sevinirim

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
75
acil ihtiyaç olduğu için satıyorum yarın fiyat almaya gideceğim önden bilgili birisi fiyat verebilirse sevinirim
Çok bişey etmez kankim bileşenlerin durumuna kondisyonuna göre 7k ile 10k arasında hakkıdır bence.

KS

berkdantes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Çok bişey etmez kankim bileşenlerin durumuna kondisyonuna göre 7k ile 10k arasında hakkıdır bence.
Hocam çok temiz kullanıldı bu fiyatlar benim için yeterli zaten ikinci el bilgisayar alan internet kafe ve bilgisayarcılar bu fiyatlara çıkarlar mı çabuk elden çıkartmak için buralarla görüşmek mantıklı mı

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
75
Hocam çok temiz kullanıldı bu fiyatlar benim için yeterli zaten ikinci el bilgisayar alan internet kafe ve bilgisayarcılar bu fiyatlara çıkarlar mı çabuk elden çıkartmak için buralarla görüşmek mantıklı mı
Esnafa hayatta satamazsın bu paralara letgo dolap sahibindende falan kovalicaksın. Ederini istediğin için hemen gitmez. Esnaf aldımı satarken sattığı paradan %20 kdv %15 gelir vergisi kira ıvır zıvır düşündüğü için 7k falan almaz. Kullanıcıya satman lazım oda hemen olmaz belki aylarca kovalaman gerek.

galip

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
38
10 11 yıllık mı? ekran kartı- işlemci 5 yıl önce çıkmış. Bilmiyorsanız karışmayın.
Düzgün yazılmış olsa anlardım i39100f böyle yazınca birazda dikkatsizlik i3 9200f daha anlaşılır olmazmı
11 yıllık olmasada hayrına ver birine daha çok kar edersin bilgisayarı olmayana altın bilgisayarı olana gereksiz bir alet

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri