Bilgisayarım Kilitleniyor Tek Çare Reset

Buğrahan Kiliç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Servise gönderdiğim cihaz bugün elime ulaştı. Cihazın gerekli kontrolleri yapıldığı söyleniyor (!) ve cihaz bana tekrar gönderiliyor. Cihazımda sorun hala devam ediyor ve aldığıma pişman oldum. Ekranıma siyah ekran geliyor , kilitleniyor ve reset atmadığım müddetçe düzelmiyor. 
İşletim  i : Windows 10 
Ram : 16 GB 
Ekran Kartı : 4 GB Nvidia GTX 960M 
İşlemci : intel i7-6700HQ 

Ekran kilitlenince hiçbir tuş yanıt vermiyor hiçbir şey yanıt vermiyor. Neler yapabilirim arkadaşar ?

E

expert

Guest
HD tune programını indir harddiski test et eğer kırmızı kutu çıkarsa harddisk bozuk demek harddiskte sorun yok hala kitlenmeye devam ediyor ekran kartından dolayı sistemi kitliyor olabilir
Bunlara bir bakın bunlarda sıkıntı yok ise temiz kurulum yapın yine sıkıntı devam ediyor ise tekrar garantiye gönderin

KS

Buğrahan Kiliç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
system3276' Alıntı:
HD tune programını indir harddiski test et eğer kırmızı kutu çıkarsa harddisk bozuk demek harddiskte sorun yok hala kitlenmeye devam ediyor ekran kartından dolayı sistemi kitliyor olabilir
Bunlara bir bakın bunlarda sıkıntı yok ise temiz kurulum yapın yine sıkıntı devam ediyor ise tekrar garantiye gönderin

Hocam dediğiniz gibi HDTune testini yaptım fakat hiçbir sorun çıkmadı. Servis yazdığı bilgiye göre donanımsal test yapılmış bir sorun yokmuş ne kadar doğru bilemem. Ayrıca format atıp göndermişler başka ne gibi bir çözüm olabilir ?

E

expert

Guest
ekran ****** çıkarıp öyle deneyin bi bakalım aynı hatayı veriyor mu

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
format temiz format şeklinde mi atmışlar o önemli. Siz diskleri temizleyin tekrar disk oluşturup öyle format atın. Eğer sorun yazılımsal değilse en azından ortaya çıksın.

KS

Buğrahan Kiliç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Rurouni' Alıntı:
format temiz format şeklinde mi atmışlar o önemli. Siz diskleri temizleyin tekrar disk oluşturup öyle format atın. Eğer sorun yazılımsal değilse en azından ortaya çıksın.

Hocam adamlar formatı atmış da ben format atsam garanti dışına çıkmasın ? Gönderdikleri kağıtta da donanımsal bir hata görülmedi yazmışlar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri