Bilgisayarım Oyun Oynarken Aniden Donuyor

losz56

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bilgisayarım CS oynarken aniden donuyor, ekranda herhangi bir uyarı çıkmıyor ve CTRL+Alt+Delete yaptıktan sonra hiçbirşey işlemiyor mecburen bilgisayarı tekrardan başlatmak zorunda kalıyorum. Oyun esnasında sürekli kasma veya sürekli fps düşüklüğü yaşamıyorum. biranda rastgele bi yerde donuyor.
Bilgisayar 1 Hafta Önce Detaylı Temizliği Yapıldı. Termal Macun değişti. SSD Takıldı.

Bilgisayar Özellikleri:
İşlemci : i7-7500U CPU @ 2.70Ghz (CPUs)~2.9Ghz
Ram: 12GB
İntel HD Grapichs 620 ve NVIDIA GeForce 930MX
Görüntü Modu: 32bit, 60Hz

Lütfen Yardımcı Olur Musunuz?

Son düzenleme:

Overlowz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bilgisayarım CS oynarken aniden donuyor, ekranda herhangi bir uyarı çıkmıyor ve CTRL+Alt+Delete yaptıktan sonra hiçbirşey işlemiyor mecburen bilgisayarı tekrardan başlatmak zorunda kalıyorum. Oyun esnasında sürekli kasma veya sürekli fps düşüklüğü yaşamıyorum. biranda rastgele bi yerde donuyor.
Bilgisayar 1 Hafta Önce Detaylı Temizliği Yapıldı. Termal Macun değişti. SSD Takıldı.

Bilgisayar Özellikleri:

Şimdi ram kanalı kaç tane var ve kaç tane dağılıyor her birinine ve kaç mhz büyük ihtimalle RAM belleklerden dolayı şöyle düşün 2 kanal var diyelim birine 8 diğerine 4 yaparsan veri diğerine göre hızlı yada yavaş okuyabilir o yüzden ramlerin eşit dağılımı ve mhz aynı olması önemlidir

Redfire146

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30

Bilgisayar Özellikleri:

aynı problem bende de var hocam çözebildiniz mi? aniden donup kalıyor çaresiz kalıyorum 100klık pcye sahibim cs2 oynayamıyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri