Bilgisayarım Valoda Kasıyor

yusuf1113w123

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hocam benim bilgisayar valorantta kasıyor kasmaması için inteli5 6500 cpu mu değişiyim yoksa amd radeon rx580 ekran kartınımı eğer ekran kartı değiştirmem gerekiyorsa 4060 ti almayı dusunuyorum yada işlemci değiştirmem lazımsa intelmi amdmi eğer amdyse anakart değiştirmem lazım intel önerirseniz veya amd önerirseniz cppuyu ve amd ye uyumlu anakart yazarsanız seviniri tesekkurler

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Valorant işlemci kullanan bir oyundur ne kadar güçlü işlemci o kadar çok fps. Yotube düşündüğün işlemci ve ekran kartlarının ikisini birden yazarak valorant testlerine bakabilirsin kafana yatanı alırsın.

KS

yusuf1113w123

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
yani işlemci alırsam sorunlarım kesin bir şekilde düzelirmi amd ryzen 7 almayı düşünüyorum peki anakart olarak ne alıcam aklımı karştıran orası amd uyumlu iyi bir anakart biliyorsan yazarsan seviirim

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
yani işlemci alırsam sorunlarım kesin bir şekilde düzelirmi amd ryzen 7 almayı düşünüyorum peki anakart olarak ne alıcam aklımı karştıran orası amd uyumlu iyi bir anakart biliyorsan yazarsan seviirim
Bütçe önemli ama anakartı kime önemli görmüyor hep tasarruf edilecek ürün olarak bakıyorlar. ana kartı kaliteli tutmak herzaman iyidir. Am4 mü kalacaksın yoksa am5 mi? İntele bulaşma bu aralar.

KS

yusuf1113w123

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bütcem 18 bin amd zaten 8 bin alıcağım amd ryzen 7 5800 x geriye kalan ,se 10 bim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri