Soru Bilgisayarımı Sıfırlayamıyorum

shelbymstng

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bilgisayarımı daha önce kendim bir çok kez sıfırladım fakat şu an yapmaya çalıştığımda bir sorun ile karşılaşıldı diyor bir şekilde sorunu çözemiyorum yardımcı olabilecek var mı?

Kullandığım yöntem yeniden başlat kısmına shift ile birlikte tıkladıktan sonra gelen sorun giderme kısmından sıfırlamaydı bu şekilde hemen sıfırlayabiliyordum fakat aynı şekilde yapmama rağmen bir sorun ile karşılaşıldı diyor

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Bilgisayarımı daha önce kendim bir çok kez sıfırladım fakat şu an yapmaya çalıştığımda bir sorun ile karşılaşıldı diyor bir şekilde sorunu çözemiyorum yardımcı olabilecek var mı?

Kullandığım yöntem yeniden başlat kısmına shift ile birlikte tıkladıktan sonra gelen sorun giderme kısmından sıfırlamaydı bu şekilde hemen sıfırlayabiliyordum fakat aynı şekilde yapmama rağmen bir sorun ile karşılaşıldı diyor
bu sorunla bende karsılastım, o kadar uğrastım usb ile format atmaya bile gittim olmadı, en son bir gün windows cöktü usb ile format atım olmadı. sonra m2 ssd değistirirken ayak üstü o sorun gitti

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri