Muhammed5317

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar bir kaç gün önce 240 hz bir monitör aldım ekran kartım 240 fps i adam akıllı veremediği için ekran kartımı rx 6600 e yükselttim sonrasında işlemcim yeni ekran kartını besleyemedi işlemcimide r5 5500 e yükselttim bi süre iyi gittikten sonra bilgisayar yeniden başlatmaya başladı bende güç kaynağımın yetersiz olduğunu düşündüm ve bilgisayarı fazlalık fanlardan kurtarmak için uzay sisteme çevirdim merak etmeyin anakartın altına statik poşet koydum yine bir kaç hafta idare etti bu sefer oyunda yük altındayken bilgisayar yine kendini yeniden başlatmaya başladı bende durumdan iyice sıkılıp uğraşmak istemediğimden bilgisayarcıya götürdüm bilgisayarcıdaki abi anakart chip setinin nanay olduğunu söyledi bende hazır masraf etmişken anakart güç kaynağı ve kasa sipariş edip sistemi tamamen yenilemiş oldum bu seferde eve kasayı getirdiğimde bilgisayar açılırken bios yazısında sorun yaptı ve biostan çıkmadı bir şekilde çıkardım ama sistem mavi ekran yedi ondanda kurtuldum bir şekilde bu seferde valorant gibi basit bir oyunda 200 fps i zor vermeye başladı düşük ayarlarda benim zaten eski ekran kartım baya eski olmasına rağmen 160-200 arasında oynatıyordu ben uğraşmaktan çok sıkıldım belki biriniz bir akıl verir yardımcı olursanız sevinirim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri