"Bilgisayarınızda Bellek Azaldı" Problemi

ngomaichi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
[font=Tahoma, Verdana, Arial, Calibri, Geneva, sans-serif]Merhaba arkadaşlar. MSI GE60-0ND laptopumla son zamanlarda bu uyarıyı almaya başladım. Herhangi bir oyundayken(fifa, tdu, 2k14...) masaüstüne atıp uyarı veriyor. Sorun şu ki ben bu laptopla orta-yüksek ayarlarda crysis 3 oynadım ve hiç bununla karşılaşmadım. Windows 8.1 kullanıyorum, laptop özellikleri i7-3630qm, 8GB DDR3 Ram, GTX660M ekran kartı. [/font]

20gebo3.pnghttp:

[font=Tahoma, Verdana, Arial, Calibri, Geneva, sans-serif]Resimde de görüldüğü gibi bellek kullanımı %35 olmasına rağmen bu uyarıyı veriyor. Şimdiden teşekkürler.[/font]

[font=Tahoma, Verdana, Arial, Calibri, Geneva, sans-serif]----------------------------------------------------------------------------------------------------------[/font]
[font=Tahoma, Verdana, Arial, Calibri, Geneva, sans-serif]Daha fazla Gör: . İyi eğlenceli![/font]

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
spesifik bir çözümü yoksa eğer driver güncellemeyi ccleaner ile temizlik yapmayı deneyebilirsin.olmadı temiz format care olabilir. bunlar genel kurtarma prosedürleri tabiki de dediğim gibi spesifik çözüm varsa bilen arkadaşları desteğe davet ediyoruz.

Feltzschi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bilgisayarında kaç GB ram var? Şu yolu izleyerek görüntüyü buraya bir atar mısın? Mümkünse oyundayken olsun

"Windows Tuşu + X" --> "Görev Yöneticisi" --> "Performans" --> "Bellek"

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri