Bilsayarıma Hard Disk Önerisi Lazım

melih4028

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
merhabalar ben monster nootbook abra a5 v15.2 kullanıyorum 1 tb lık ssd hard disk bakıyorum acaba uygun bir hard disk varmı bilgisayarıma uygun hard disk önerisi olan varmı acaba

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
merhabalar ben monster nootbook abra a5 v15.2 kullanıyorum 1 tb lık ssd hard disk bakıyorum acaba uygun bir hard disk varmı bilgisayarıma uygun hard disk önerisi olan varmı acaba
Merhaba öncelikle bütçenizi belirtin, sonra windows sistem diskimi, edit için mi depolama için mi onu söyleyin, en son da HDD, SSD, M2 nwme SSD mi istiyorsunuz onu söyleyin.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Bu giriş seviye sata ssd, kimisinde QLC nand kullanılıyor. Bu da şansa çıkarsa dayanıklılık konusunda iyi olmaz f/p olması için en azından kronik sorunu olmayan TLC nand kullanan parasına göre dram yani önbellek bulunduran ürünler daha iyi olur yunus, şahsım adıma konuşayım.
Arkadaşta ki laptopta 2 adet m2 ssd yuvası var pcıe 3.0 hızında deniyor sitesinde, mesela dram bellekli olup o attığının fiyatına daha iyi olacak nwme m2 alabilir linkler ;

1
2

4 hızlı daha güvenilir ve performanslı olacaktır. İyi geceler.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Bu giriş seviye sata ssd, kimisinde QLC nand kullanılıyor. Bu da şansa çıkarsa dayanıklılık konusunda iyi olmaz f/p olması için en azından kronik sorunu olmayan TLC nand kullanan parasına göre dram yani önbellek bulunduran ürünler daha iyi olur yunus, şahsım adıma konuşayım.
Arkadaşta ki laptopta 2 adet m2 ssd yuvası var pcıe 3.0 hızında deniyor sitesinde, mesela dram bellekli olup o attığının fiyatına daha iyi olacak nwme m2 alabilir linkler ;

1
2

Evet hocam attığın SSD daha mantıklı duruyor

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Evet hocam attığın SSD daha mantıklı duruyor
Parası varsa tercih edebilir . Bizdenhesapli sitesi bursa dan yolluyormuş ve araştırmama göre sağlammış, sitesi biraz profesyonel durmuyor ama güvenemezse diye, N11 deki elmacık deprem bölgesinden satıcı, sanırım kioxia resmi satıcısı ünvanıda var oradan garanti alabilir.

KS

melih4028

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Merhaba öncelikle bütçenizi belirtin, sonra windows sistem diskimi, edit için mi depolama için mi onu söyleyin, en son da HDD, SSD, M2 nwme SSD mi istiyorsunuz onu söyleyin.
bütce 2000 en fazla olur depolama için istiyorum ssd istiyorum

1
2

teşekürler buna bir bakacagım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri