Bıos Güncelleme Sonrası Mavi Ekran Hatası

Refik

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba asus rog g614jv laptobuma bıos güncellemesi yaptım windows üzerinden exe dosyasını kendi stesi üzerinden indirerek bıos güncellemesi bitti ekranda succesfull yazısını gördüm bilgisayar yeniden başladı system_thread_exeption_not_handled hatasını mavi ekran vererek aldım sorun neyden kaynaklanıyor yardımcı olabilirmisiniz.

wooserr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
Merhaba asus rog g614jv laptobuma bıos güncellemesi yaptım windows üzerinden exe dosyasını kendi stesi üzerinden indirerek bıos güncellemesi bitti ekranda succesfull yazısını gördüm bilgisayar yeniden başladı system_thread_exeption_not_handled hatasını mavi ekran vererek aldım sorun neyden kaynaklanıyor yardımcı olabilirmisiniz.
Güncelleme sırasında elektrik gittimi veya pc kapandımı? Yanlış BIOS dosyasını indirmiş olmayasın?

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
353
Biosa girip sıfırlamayı deneyin. Olmazsa format atın.

eren19033q

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
21
Bende bios gunlemek isityom ama nasıl yapcam

KS

Refik

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Güncelleme sırasında elektrik gittimi veya pc kapandımı? Yanlış BIOS dosyasını indirmiş olmayasın?
Zaten laptop bilgisayarım elektrik kesintisi olmadı bıos güncellemesi tamamlandı dedikten sonra kendisi yeniden başladı bilgisayar. ana kartının modeli ve asus sitesinden indirdiğim windows ile bıos güncellemesi yapmaya çalıştığım exe dosyası fotoğrafta attığım yerden indirdim .İnternetten araştırdığımda fast boot u disable yaptım yineden bilgisayar anakart açılış ekranında biglisayarınız onarıma hazırlanıyor diyor. Deneye bileceğim başka bir yol varmıdır format atmadan @shogun

Ekli dosyalar

• IMG_1390.png
    IMG_1390.png
    122.3 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_1378.jpeg
    IMG_1378.jpeg
    2.1 MB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri