Çözüldü Biosu Güncelledikten Sonra W11 Yukseltme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yusufms

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
biosu güncelledim durmadan sağ altaki şey çıkıyor kuutucuğa basıp hayıra tıklıyorum her açıldığımda çıkıyor ne yapmam gerekiyor. yüklemek istemiyorum da

Ekli dosyalar

• Desktop Screenshot 2023.03.26 - 01.28.55.96.png
    Desktop Screenshot 2023.03.26 - 01.28.55.96.png
    3.1 MB · Görüntüleme: 22

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
biosu güncelledim durmadan sağ altaki şey çıkıyor kuutucuğa basıp hayıra tıklıyorum her açıldığımda çıkıyor ne yapmam gerekiyor. yüklemek istemiyorum da
Merhaba yükleyin onu bende de yüklü, bios tan ziyade sıfır windows kursanız da gelecek. Gigabayte ın APP Centeri İçinde, RGB ayarları için programı, SIV akıllı fan kontrol programı vs vs var. Zararlı bi yazılım değil.

KS

Yusufms

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
Merhaba yükleyin onu bende de yüklü, bios tan ziyade sıfır windows kursanız da gelecek. Gigabayte ın APP Centeri İçinde, RGB ayarları için programı, SIV akıllı fan kontrol programı vs vs var. Zararlı bi yazılım değil.
hocam daha önce yükledim sorunlarla karşılaştım o yüzden yüklemiyorum

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
bios kurcala ayarlardan bunu kapatabilirsin bence. Çünü asusta da amour crate mi ne vardı bben onu bbiostan kapattım bu da ona benzer birşekilde kapanıyordur.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
hocam daha önce yükledim sorunlarla karşılaştım o yüzden yüklemiyorum
Başlangıçta açılmasını kapatmak için Win+R yapıp msconfig yazın ve hizmetlere gelin
tüm Microsoft hizmetlerini gizle deyip,
Ardından app centerla ilgli olanların tikini kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatın. Sonucu olumlu veya olumsuz buraya yazın ona göre hareket edelim.

Ya da don not tikleyin sonra install deyin App Center açılınca uygulamaları yüklemeyin sağ üstteki çarka basıp,
Tercihler kısmından zamanlayıcı güncelle kısmından kapatı seçin sonra altta ki Her zaman bir sonraki ... yazanın tikini kaldırıp tamam deyin yeniden başlatın. Bu adımlar ingilizce ise yukarından Türkçe dili seçip tamam deyip, sonra tekrar çarka girin olduğu gibi göreceksiniz bizi bilgilendirin.

Son düzenleme:
KS

Yusufms

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
Başlangıçta açılmasını kapatmak için Win+R yapıp msconfig yazın ve hizmetlere gelin
tüm Microsoft hizmetlerini gizle deyip,
Ardından app centerla ilgli olanların tikini kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatın. Sonucu olumlu veya olumsuz buraya yazın ona göre hareket edelim.

Ya da don not tikleyin sonra install deyin App Center açılınca uygulamaları yüklemeyin sağ üstteki çarka basıp,
Tercihler kısmından zamanlayıcı güncelle kısmından kapatı seçin sonra altta ki Her zaman bir sonraki ... yazanın tikini kaldırıp tamam deyin yeniden başlatın. Bu adımlar ingilizce ise yukarından Türkçe dili seçip tamam deyip, sonra tekrar çarka girin olduğu gibi göreceksiniz bizi bilgilendirin.
win+r kısmını denedim yok öyle bir şey
app centeri yükleyip kaldırdım yine istiyor bende anlamadım

bios kurcala ayarlardan bunu kapatabilirsin bence. Çünü asusta da amour crate mi ne vardı bben onu bbiostan kapattım bu da ona benzer birşekilde kapanıyordur.
bakacağım

bios kurcala ayarlardan bunu kapatabilirsin bence. Çünü asusta da amour crate mi ne vardı bben onu bbiostan kapattım bu da ona benzer birşekilde kapanıyordur
buldum teşekkür ederim şimdi çıkmıyor
konu kilit

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri