Soru Bir Bilgisayarı Toplarken Deli Oldunuz Olay Nedir?

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Merhaba,

Arkadaşlar soru yukarıda başlık uzun olmasın diye azıcık kısaltım '' Bir Bilgisayarı Toplarken Veya Temizlerken Deli Oldunuz Olay Nedir.? ''

BENİM;

Bir bilgisayarı toplarken veya temizlerken her şeyi dört dörtlük yapıp ' Oh be sonunda bitti ' deyip de monitörün çalışmaması acayip deli oluyorum sinir bozucu ya resmen. :D :D

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Kablo düzenlemesi yapmak. Hele hele küçük ve kablo kanalı olmayan kasalarda...

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
122
24 pin anakart güç kablosu söküp takmak

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
Merhaba,

Arkadaşlar soru yukarıda başlık uzun olmasın diye azıcık kısaltım '' Bir Bilgisayarı Toplarken Veya Temizlerken Deli Oldunuz Olay Nedir.? ''

BENİM;

Bir bilgisayarı toplarken veya temizlerken her şeyi dört dörtlük yapıp ' Oh be sonunda bitti ' deyip de monitörün çalışmaması acayip deli oluyorum sinir bozucu ya resmen. :D :D
İntel stok fanı ayağı kırmak herkesin baş belasıdır eminim ki kırarak tecrübe ettim bende artık yapıyorum :D

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,322
Her şeyi toplamışsındır. Kablolamayı yapmışsındır. Finale gelirsin. El alışkanlığı hani önceden "çalışıyor mu acaba?" diye kontrol etmiyorum epeydir. Power tuşuna bir basarsın Debug LED'de CPU ışığı yanar. Dersin ki niye yandı bu şimdi? Çözüm için sistemi kapatırsın. Soğutucu sökersin. Tekrar takarsın power tuşuna basınca sistem gelir :poop:

Emirhanbayramf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
108
Sistemi dört dörtlük temizler ve toplarsın power tuşuna bastığında çalışmadığını fark edersin ya o an kasayla bakışma yaşanır o an çok sinir bozucu. Sonra anlarsınki PSU tuşunu arkadan kapatmışsın :D

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Merhaba,

BENİM;

m.2 ssd yi sisteme takmak küçük vida problemi

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
6800xt almışsındır ama öndeki fanlar azıcık kalın olduğu için kasaya sığmaz... ve sende öndeki fanlardan birini çıkartmak zorunda kalmışsındır...

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
İlk defa tecrübe ettiğim için kule tipi soğutucuyu takmak için 1 saat uğraşmıştım. Çok sinir bozucuydu.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri