Bir Kulaklığa En Fazla Kaç Para Verilmelidir.

Eqemen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba Arkadaşlar hepimizin bildiği üzere piyasa çok saçma ilerliyor marka olsun kalite olsun, bide Bluetooth olsun diyince fiyatlar 4-8-14 bandlarına kadar çıkıyor, benim aradığım ise kumaş pedli malzeme kalitesi iyi sade, rgb si olmayan Bluetooth olsun/olmasın bir kulaklığa kaç para verilir, hangi bütçe gereksize girer? Model tavsiyeside verebilirsiniz, teşekkürler.

Immanuel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
47
Hocam bence bu maddi durum meselesi, asgari ücretle geçinmeye çalışan biri oyun oynamak için kulaklığa 15 vermez yani memurda vermez lafım yanlış anlaşılmasın, maddi durumunda sorun sıkıntı dert çile olmayan veya mesleği bunun üzerine olan kişiler verir yani; şahsi fikrim ben kulaklığa maks 3,5-4 veririm ama bazılarına göre bu meblağ bile fazla olabilir

KS

Eqemen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam bence bu maddi durum meselesi, asgari ücretle geçinmeye çalışan biri oyun oynamak için kulaklığa 15 vermez yani memurda vermez lafım yanlış anlaşılmasın, maddi durumunda sorun sıkıntı dert çile olmayan veya mesleği bunun üzerine olan kişiler verir yani; şahsi fikrim ben kulaklığa maks 3,5-4 veririm ama bazılarına göre bu meblağ bile fazla olabilir
Bende öyle düşünüyorum kardeşim teşekkür ederim, model önerin varsa alırım

Immanuel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
47
Bende öyle düşünüyorum kardeşim teşekkür ederim, model önerin varsa alırım
Valla bende geçenlerde birinin açtığı konudan nasiplendim sahuraka hocam sağ olsun önerisi üzerine cloud 3 wireless aldım 4299₺ teknosada; etiketlerde 6399₺ yazmasına rağmen indirim etiketlerini işlememişler, kartımdaki bonus puanı da kullanıp 3299₺ ye getirdim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri