Bir sorum var hojam

Rassty

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
merhaaba benim işlemcisi rayzen 7 3700U olan ve ekran kartıda RX Vega 10 olan Bir Leptopum var ve 8 gb da ram im var ekran kartı belleğim ise 2 gb 6 gb da ram bana kalıyor ben şimdi 16 , 16 32 gb ram alıcağım ve 10 gb ekran kartı belleği 22gb da ram belleği yapıcağım valorantta 70-100 arası fps alıyorum ben bu upgrade leri yapsam kaç fps alırım acaba kusura bakmayın tam anlatamadıysam :) iyi günler dilerim

KS

Rassty

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
önerilerinizi de söylerseniz çok sevinirim

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,185
Öyle istediğiniz gibi belleği yükseltemiyorsunuz diye biliyorum. Cihaz o kadar Ram desteklemiyor olabilir. Belki de boş slot bile yoktur. APU İşlemcinin de gücü belli siz o ekran kartı belleğini ne kadar yükseltirseniz yükseltin gücü artmaz. Mantıksız bir hareket olur. Cihazınızın marka modelini paylaşın 2 slot var ve 16gb destekliyorsa bir Ram daha alırsınız çift kanal daha güçlü çalışır o zaman FPS artabilir.

KS

Rassty

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
leptobum bu ben destekliye biliceğini düşünüyorum ama yanlış mı düşünüyorul bilmiyorummasaüstü pc lerde iyi kötü bilgim var ama leptopta 0 bilgim var yardımcı olursanız sevinirim tekrardan teşekkür ederim :)

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,185
Kaç GB Ram destekliyor öğrenemedim ama attığınız yerde 2 slot olduğu yazıyor. Ya 12 yada 16GB Destekliyordur.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Yüksetsenizde çok bir artış olmaz ama 10fps artar heralde.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri