Bir sürü sorum var açıklamada

Haydut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Arkadaşlar direkoyon seti almak istiyorum dfgt baktım tam alacaktım çok ses çıkartığını öğrendim o yüzden almadım Logitech Momo almaya karar verdim
Sorularım:
1 Logitech dfgt sesi çok mu abartılıyor
2. Logitech dfgt alınmayacak kadar kötümü
3 Logitech Momo ses çıkrarıyomu
4 Logitech dfgt ve Momo arasında çok eş farkı varmı
5 hangisini almalıyım

Hepisini cevaplarsanız sevinirim

Logitech dfgt sesi alınmyacak kadar kötümü

Son düzenleme:

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
hocam uzun yıllar olarak dfgt kullanıcısıyım kesinlikle alınır ve f/p ürünüdür bana göre
1) çok abartılıcak şekilde değil odanızın kapısını kapattığınız zaman eğer çok hor kullanmıyorsanız dışarıya ses vermez
2)kesinlikle hayır f/p ürünüdür alınabilir
3)ses gelmiyor diye biliyorum
4)arada bariz fark var ilk olarak atama tuş sayısı olarak dfgt önde ve gelişmişlik olarak eğer yanlış bilmiyorsam momo daha önce çıktı ve daha baz bir seviye olarak yapıldı oyunlardan daha çok dfgt ile zevk alabilirsiniz
5)kesinlikle dfgt

hocam uzun yıllar olarak dfgt kullanıcısıyım kesinlikle alınır ve f/p ürünüdür bana göre
1) çok abartılıcak şekilde değil odanızın kapısını kapattığınız zaman eğer çok hor kullanmıyorsanız dışarıya ses vermez
2)kesinlikle hayır f/p ürünüdür alınabilir
3)ses gelmiyor diye biliyorum
4)arada bariz fark var ilk olarak atama tuş sayısı olarak dfgt önde ve gelişmişlik olarak eğer yanlış bilmiyorsam momo daha önce çıktı ve daha baz bir seviye olarak yapıldı oyunlardan daha çok dfgt ile zevk alabilirsiniz
5)kesinlikle dfgt
eğer dfgt alıcaksanız temiz olmasına dikkat edin
feedback çalışıyor mu,titremesi çalışıyor mu, eğer direksiyon derisi iyi ise temiz kullanıcı olabilir ama güzelce kontrol ettikten sonra almanızı tavsiye ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri