bir yabancı numaranın beni arayıp açmaması

TaeseRVx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
merhabalar konuda belirttiğim gibi bu olay aslında 10 ay önce başladı bir telefon numarası arıyor açmıyorsanda günde 4 5 sefer arıyor bazende birçok açıyorsun direk telefonu kapatıyor bende engelledim yine aynı bölgeden istanbul avrupa yakasından yine arıyor başka numara ile yakınımdan biri bizde olunca benle birlikte onuda aynı anda arıyor acaba bu neden oluyor ? konu yanlış yerdeyse kusuruma bakmayın

konu cidden rahatsız edici olaya dönüştü

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
Cvp: bir yabancı numaranın beni arayıp açmaması

Telefon operatörünüzü arayıp bu numara hakkında işlem başlatabilirsiniz. Sizi bir daha aynı şebekeden arayamaz. Ayrıca şu çevrenizdeki telefonlardan da aranma olayını belirtin onların yapabileceği bir şey varsa zaten söylerler. Yoksa savcılığa numara için şikayette bulunabilirsiniz.

KS

TaeseRVx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
RE: Cvp: bir yabancı numaranın beni arayıp açmaması

ugur.gozaydin' Alıntı:
Telefon operatörünüzü arayıp bu numara hakkında işlem başlatabilirsiniz. Sizi bir daha aynı şebekeden arayamaz. Ayrıca şu çevrenizdeki telefonlardan da aranma olayını belirtin onların yapabileceği bir şey varsa zaten söylerler. Yoksa savcılığa numara için şikayette bulunabilirsiniz.

teşekkür ederim hocam cevabınız için

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,276
Cvp: bir yabancı numaranın beni arayıp açmaması

Hocam bu bildiğin sizi ve yakınınızı tanıyan birisinin araması. Ya işletmek için, ya da farklı bir durumdan dolayı arıyor diye düşünüyorum. Aynı anda ikinizi de arıyor olması "tanımadan" imkânsız.

KS

TaeseRVx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
valla hocam nasıl oluyor anlamadım aynı anda aynı numara teknoloji uçmuşta haberimiz yok valla

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri