Birden FPS düşmesi yaşıyorum !

Murat Sözbeyan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar PALADİNS oynuyorum ekran kartım GT940MX 4 GB i5 6200u serisi işlemcim var.
Oyunu ilk indirdiğim zamanlar bütün ayarlar sonra 1080p de gayet akıcı bir şekilde oynayabiliyordum fakat yaklaşık 1 ay önce birden kasmaya basladı yavas yavas ayarları kıstım artık kısabilceğim son seviyedeyim ve daha da kısamam yani 720p de tüm özellikler kapalı şekilde en fazla 7 dk akıcı şekilde oynayabiliyorum. Daha önce hiç bir sorun yaşamıyordum birden böyle oldu. Ne yapabilirim ? 

Ekran kartını kaldırdım temiz kurulum yapdım
Format attım
Gerekli performans ayarlarını yaptım 
Nvidia denetim masasından oyunu performans kartında açması için ayarları da yaptım ama hala sonuç aynı. Umarım bir çözüme ulaşabiliriz hemen. :(

Birde son olarak Nvdia denetim masasında Physx ayarlarından ekran kartını Onboarddan çıkartıyorum fakat hala Onboardda gösteriyor.

Şimdiden teşekkür ederim.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Isınmadan kaynaklandığını düşünüyorum. Hava çıkışları sorunsuz çalışıyor mu ? Sistem ısınırsa kasma ve FPS düşmesi yaşarsınız yarım saatten sonra işlemci tarafını bir kontrol edin..

KS

Murat Sözbeyan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Isınmadan kaynaklı oldugunu düşünmüyorum cünkü daha öncede ısınıyordu ve akıcı bir şekilde oynuyordum yinede artık o performansı alamıyorum. Her seyi denedim kafayı yicem

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri