Önemli Duyuru Bomba 1: PCH Foruma Özel Dxracer Oyuncu Koltuğu Cumartesi 1.069 TL İndirime Girecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmetmt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Yillardir youtubedan severek izlerim sizi forumunuzun oldugunu bu koltuk sayesinde ogrendim.koltuk ihtiyacim var bende almak isterim.Tesekkur ederim

erdembyk53

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Cıkacağından değilde inşallah çıkar sistem tamam bi masa bide koltuk kaldı pcyi yemek masasıyla yemek koltuğunda kullanıyorum nasıl bi eziyettir bu. Umarım bi kod da bize düşer bel ağrısından kurtulurum

dexmete

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
Sistemde her şeyi tamamladık bir tek koltuk kalmıştı. Taner hocam onu da halletti sağolsun :D

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Çok memnun olmasam da eskiden kör bela 1000 tl bir koltuk almıştım ama bütçem olsaydı isterdim.Alacak arkadaşlara hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum.

Terebit

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Çok güzel bir uygulama olmuş. Hocam bende talibim bana çıkarsa burdan ihtiyacı olan bir arkadaşımıza kodu vermek isterim
Merhabalar kodu alabilirseniz bana iletebilir misiniz forumda nerdeyse hiç bir etkinliğim yok ve kodun bana gelme ihtimali çok düşük ancak koda ihtiyacım var üni öğrencisiyim öğrenci yurdunda oturduğum sandalye çok rahatsız bu yüzden bilgisayar başına uzun süre oturamıyorum

Son düzenleme:

sergenisil

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İnstagram dan takip ediyordum ama foruma katılmamıştım. Koltuk bulursam alırım diyordum iyi denk geldi. DxRacer hep yayıncılarda görüyorduk, bize de kullanmak nasip olur mu acaba :)

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
Yazılım stajim icin uzun dönem kullanacağım koltuk arıyordum öğrenci olduğum içinde plastik sandalyede bel fıtığı olmamak için mücadele veriyorum . İnşallah bende alabilirim

Terebit

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Merhaba, malesef ailemde bilgisayar kültürü olmadığı için forumlara da yabancı kaldım ve hayatımda hiçbir forumda uzun süre aktif bulunmadım bu forumda dahil bu indirim haberinide instagram pc hocası hesabında gördüm zaten pc hocasını uzun zamandır takip ediyordum. bana kod gelir mi bilmiyorum ancak gelirse çok işime yarar şuanda zorunlu olarak öğrenci yurdunda kalıyorum üni öğrencisiyim yazılım okuyorum ve oyun geliştirmeye çalışıyorum yani benim zamanımın büyük bir kısmı masa başında geçiyor ve yurdun sandalyeleri konforlu değil koltuk almayı düşünürken bu indirim haberi ilaç gibi geldi umarım bana da sıra gelir kampanyada emeği geçen pc hocası ekibine teşekkür ediyorum

Son düzenleme:

r3sta

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Malesef ilk mesajım bu :) Forumda gezmeye vaktim olmadı fakat bayadır youtube dan takip ediyorum sizi. Sistemi yeni dizdim taksit ödüyorum part time çalışarak fakat koltuğa çok ihtiyacim vardı Dxracer bu fiyatlara görünce dayanamadım, şuan kullandigim koltuk 1 saat sonra heryerimde ağrı yapıyor, oturduğum saatlerde resmen eziyet çekiyorum ağzımın tadıyla oyun oynayamıyorum. Umarım bir indirim kodu da bana düşer. Çok teşekkürler şimdiden.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
817
Alacak olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. Kampanya gerçekten güzel olmuş hocalarım🫰
Yeterli bütçem olsa katılmak isterdim, ihtiyacım olan bi şeydi. Ama Sağlık olsun, başka kampanyalara artık.. ^-^) Bu arada marka yorumları bakındığım kadarıyla iyi bilginize./ISPOILER]

Nazdrovya06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Salak saçma koltuklar kullanmaktan 90 yasında adamlar gibi dolanıyom belimden dolayı. Bana çıkarsa hemen alırım vallaha

Cem Kaynar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Selamlar arkadaşlar,

PC Hocası forum kullanıcılarının ayrıcalıkları için rozetleri bekliyorduk biliyorsunuz. Şimdi ilk anlaşmamızı yaptık. Bundan sonra da foruma emek verenlere BOMBARDIRMAN devam edecek.

Tebilon ile birlikte yaptığımız foruma özel DXRacer Prince serisinden iki model 4.368 TL'den 3.299 TL'ye inecek. Aşağıdaki linkten oyuncu koltuklarının fiyatlarına bakarsanız, DXRacer modelinin mükemmel fiyata geldiğini görebilirsiniz.

KOLTUKLARI NASIL ALABİLİYORUZ?

1-) Önceliğimiz forumda emek vermiş, mesaj sayısı ve rozeti bulunan kişilere vermek. Sonrasında stoklar kaldığı sürece diğer kullanıcılar da alabilecek. Toplam stok sayısı: 80

2-) Yorumlar kısmına almak isteyen kişiler kendi düşüncelerini yazmaları yeterli. (Örneğin: "Forum'a özel bu kampanya için teşekkür ederim. Koltuk ihtiyacım vardı. DXRacer markasını da bildiğim için, bu indirimden faydalanmak istiyorum." gibi..) Ardından bir liste çıkartıp, Cumartesi günü alacak kişilere tek tek dönüş yapacağım. İndirim kodu kişiye özel olduğu gibi, 1 kişi 1 ürün alabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 16110

Ekli dosyayı görüntüle 16111

Sorularınız olursa yine yorumlardan iletebilirsiniz. Bu forum konusu Cumartesi günü Instagram'da da paylaşılacak. O yüzden satın almak isteyen kişilerin yarına kadar karar verip, mesajlarını yazmaları gereklidir.

GÜNCELLEME 1:

Siyah - Kırmızı modelini aldık biz de görünümü bu şekilde.

Ekli dosyayı görüntüle 16125
Çok güzel bir düşünce gerçekten koltuk fiyatları çok pahalılaştı.Bir sistem aldım forumdaki arkadaşlar sayesinde bir koltuk kalmıştı almadığım inşallah kazanan şanslılardan biri de ben olurum

Talha uğur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
hocam ikeadan alınmış plastik sandalyeden hem ben hemde belim artık bıktı, indirin cuk oturudu ihtiyacım vardı

Enumanyamac

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba ben de almak istiyorum kuru sandalyeye yastık bağlamakla olmuyor belim ağrıyor artık çözmek lazım

gkn15

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Uzun zamandır bakıp araştırıyorum ama tam parayı tamamlayıp almak istediğim an fiyatlar yükseliyor artık hayal olmuştu.şimdi pchocası sayesinde inşallah 1tane sahip olabilirim. Teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri