Önemli Duyuru Bomba 1: PCH Foruma Özel Dxracer Oyuncu Koltuğu Cumartesi 1.069 TL İndirime Girecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Selamlar arkadaşlar,

PC Hocası forum kullanıcılarının ayrıcalıkları için rozetleri bekliyorduk biliyorsunuz. Şimdi ilk anlaşmamızı yaptık. Bundan sonra da foruma emek verenlere BOMBARDIRMAN devam edecek.

Tebilon ile birlikte yaptığımız foruma özel DXRacer Prince serisinden iki model 4.368 TL'den 3.299 TL'ye inecek. Aşağıdaki linkten oyuncu koltuklarının fiyatlarına bakarsanız, DXRacer modelinin mükemmel fiyata geldiğini görebilirsiniz.

KOLTUKLARI NASIL ALABİLİYORUZ?

1-) Önceliğimiz forumda emek vermiş, mesaj sayısı ve rozeti bulunan kişilere vermek. Sonrasında stoklar kaldığı sürece diğer kullanıcılar da alabilecek. Toplam stok sayısı: 80

2-) Yorumlar kısmına almak isteyen kişiler kendi düşüncelerini yazmaları yeterli. (Örneğin: "Forum'a özel bu kampanya için teşekkür ederim. Koltuk ihtiyacım vardı. DXRacer markasını da bildiğim için, bu indirimden faydalanmak istiyorum." gibi..) Ardından bir liste çıkartıp, Cumartesi günü alacak kişilere tek tek dönüş yapacağım. İndirim kodu kişiye özel olduğu gibi, 1 kişi 1 ürün alabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 16110

Ekli dosyayı görüntüle 16111

Sorularınız olursa yine yorumlardan iletebilirsiniz. Bu forum konusu Cumartesi günü Instagram'da da paylaşılacak. O yüzden satın almak isteyen kişilerin yarına kadar karar verip, mesajlarını yazmaları gereklidir.
Çok güzel bir uygulama olmuş. Hocam bende talibim bana çıkarsa burdan ihtiyacı olan bir arkadaşımıza kodu vermek isterim

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Selamlar arkadaşlar,

PC Hocası forum kullanıcılarının ayrıcalıkları için rozetleri bekliyorduk biliyorsunuz. Şimdi ilk anlaşmamızı yaptık. Bundan sonra da foruma emek verenlere BOMBARDIRMAN devam edecek.

Tebilon ile birlikte yaptığımız foruma özel DXRacer Prince serisinden iki model 4.368 TL'den 3.299 TL'ye inecek. Aşağıdaki linkten oyuncu koltuklarının fiyatlarına bakarsanız, DXRacer modelinin mükemmel fiyata geldiğini görebilirsiniz.

1-) Önceliğimiz forumda emek vermiş, mesaj sayısı ve rozeti bulunan kişilere vermek. Sonrasında stoklar kaldığı sürece diğer kullanıcılar da alabilecek. Toplam stok sayısı: 80

2-) Yorumlar kısmına almak isteyen kişiler kendi düşüncelerini yazmaları yeterli. (Örneğin: "Forum'a özel bu kampanya için teşekkür ederim. Koltuk ihtiyacım vardı. DXRacer markasını da bildiğim için, bu indirimden faydalanmak istiyorum." gibi..) Ardından bir liste çıkartıp, Cumartesi günü alacak kişilere tek tek dönüş yapacağım. İndirim kodu kişiye özel olduğu gibi, 1 kişi 1 ürün alabilir.

Sorularınız olursa yine yorumlardan iletebilirsiniz. Bu forum konusu Cumartesi günü Instagram'da da paylaşılacak. O yüzden satın almak isteyen kişilerin yarına kadar karar verip, mesajlarını yazmaları gereklidir.
masa dan sonra koltuğu düşünüyordum fakat indirimi görünce şu an koltuk önceliğim oldu fiyat güzel kalitesi de umarım güzeldir bende talibim indirim kuponlarından birine

emreylmaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar arkadaşlar,

sistem herşey tamam ama bi koltuk eksik evdeki tekli koltuğu gaspettim annem beni dövecek bir an önce koltuk almam şart o yüzden ben almak isterim.

Sayko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Bende kısmetse yigenime alicam tabi kalırsa 👍

Ethem

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yaklaşık 1 aydır koltuk almayı düşünüyordum maddi sıkıntılar yüzünden alamadım bu fiyata daha iyisini buşamayız diye düşünüyorum inşallah bi kod da ben alırım teşekkürler ❤️

Son düzenleme:
KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,087

Emiroglu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Çok kaliteli koltuklar . PC başında çok vakit geçiriyorum umarım şanslı kişilerden biri olurum :)

Fox57

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Koltuk ihtiyacım vardı. DXRacer markasını da bildiğim için, bu indirimden faydalanmak istiyorum.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
Yıllardır Dxracer kullanıyorum. Bir çok marka koltuğa oturup deneyimledim. Dxracer rahatlığı bir başka

hangi model hocam hatırlıyormusunuz? buradakilerden mi araştırdım sağda solda yorumları iyi açıkçası

Emirhan52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
Bende kod alabilirmiyim acaba bi 3-4 aydır forumdayım aktifim elimden geleni yaptım uzun zamandır koltuk bakıyordum üstüne çok iyi geldi hayırlısı artık elinize emeğinize sağlık

apollonlykos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
2 haftadır oyuncu koltuğu bakıyodum. Bana da kod verirmisiniz koda ihtiyacım var nokta atışı oldu benim için inşallah alabilirim :)

Son düzenleme:

4ST3R1X

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
kod çıkan arkadaşlardan alamayacak olanlar bana verebilir mi? aylardır uyguna koltuk almaya çalışıyordum iyi denk geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri