Önemli Duyuru Bomba 2: PCH Forum'a Özel Id-Cooling Frostflow X 240 Sıvı Soğutma 999 TL Olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,123
Arkadaşlar konuyu dallandırmaya gerek yok. Burada zaten kısıtlı sayıda ürün desteği alıp faydalanmasını sağlamaya çalışıyoruz insanların. Temel amaç nedir? Ürün zaten az, 100'lerce değil. Bundan kâr elde etmeyi amaçlamak kadar saçma bir şey yok. Etik olmadığı gibi, özelden sisteminin görüntüsünü atıp parası 800 tl bile zar zor çıkan insanlar var. Onların hakkına girip ürünü alıp satıp üstüne kâr elde etmek kabul edilebilir bir davranış değildir.

Zaten ilgili banlanan hesap daha önceden forumda satış konuları açtığı için uyarı almış. Uyarısı olmasaydı banlanmayıp, sadece forumda ürün alması yasaklanacaktı. Durum bundan ibaret.

Bundan sonraki ürün seçimi ve kişi seçiminde yine aynı şekilde davranan kişiler olursa, banlanmaya devam edilecek.

Hadicanmsnde

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
Arkadaşlar konuyu dallandırmaya gerek yok. Burada zaten kısıtlı sayıda ürün desteği alıp faydalanmasını sağlamaya çalışıyoruz insanların. Temel amaç nedir? Ürün zaten az, 100'lerce değil. Bundan kâr elde etmeyi amaçlamak kadar saçma bir şey yok. Etik olmadığı gibi, özelden sisteminin görüntüsünü atıp parası 800 tl bile zar zor çıkan insanlar var. Onların hakkına girip ürünü alıp satıp üstüne kâr elde etmek kabul edilebilir bir davranış değildir.

Zaten ilgili banlanan hesap daha önceden forumda satış konuları açtığı için uyarı almış. Uyarısı olmasaydı banlanmayıp, sadece forumda ürün alması yasaklanacaktı. Durum bundan ibaret.

Bundan sonraki ürün seçimi ve kişi seçiminde yine aynı şekilde davranan kişiler olursa, banlanmaya devam edilecek.
Son cümlenizde dediğiniz gibiyse Şahıs bide birşey olmamış gibi üste çıkmaya çalışıyor. Elinize sağlık hocam teşekkür ederiz.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,125
Konuyu kavga konusuna çevirmeye gerek yok oldu bitti diğer olan olayların önüne geçmeye çalışılacak iyi forumlar

ysuflix

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
58

iyi dedin abi

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
hocam tak gitsin zararı ne :D
İleriki dönemde işlemci güncelleyim istiyorum hocam. Şuan stok soğutucu idare ediyorsa bununla şimdilik yola devam edeyim istiyorum. Sonrasında illaki kullanacağım zaten. Bu Ürünü böyle güzel bi fiyata almışım evde yatırmak mantıklı değil tabiii 😊

ysuflix

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
58
İleriki dönemde işlemci güncelleyim istiyorum hocam. Şuan stok soğutucu idare ediyorsa bununla şimdilik yola devam edeyim istiyorum. Sonrasında illaki kullanacağım zaten. Bu Ürünü böyle güzel bi fiyata almışım evde yatırmak mantıklı değil tabiii 😊
ileriki dönem 1 2 ay gibi kısa süreyse dediğiniz gibi ama 6 aydan uzak süreyse mantıklı değil bence. sizin kararınız iyi günlerde kullanın :)

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Kargo geldi şükür, sıra akşam eve geçince kurmada benimde ilk sıvı soğutma takma tecrübem olucak hadi bakalım hayırlısı 🤗

Ekli dosyalar

• IMG20230318140818.jpg
    IMG20230318140818.jpg
    4.2 MB · Görüntüleme: 23

yyusufkaan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Bende yeni bitirdim herşeyi monte ettim kasa +sıvı soğutma yeni aldım, ısı değerleri gayet iyi wraith prisimden geçtim ciddi fark oldu yine.Boşta 33 de kullanıyorum mx4 sürülü,biraz ayar çektim core performance boost kapatıp kendim 46.50mhz çekip voltajı 1185 yaptım ısı değeri 64 gördüm ama çok birşey yapmadığım için geri ,3500 sabitledim voltajıda 900 sabitledim Max yükte 44 görüyorum.(yarın bi voltajı kısıp deneyeceğim).Ek olarak sıvı soğutmada biostan smart fan 6 özelliğinden ayar çektim biraz fanlar sesli çalışıyordu slient modda bile, şuan hiç ses olmadan güzelce kullanıyorum ya da ben çok sese takıyorum bilemedim.Masanın üstüne çektiğim için olabilir belkide 😅.Alanlarada hayırlı olsun pişman etmez .

Ekli dosyalar

• IMG_20230318_230904.jpg
    IMG_20230318_230904.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 20

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
Evet dün gördüm. Forumda böyle bir isimde kullanıcı varsa bakacağım birazdan. Ürün alması yasaklanacak bundan böyle.
hocam acaba yedekler için kodlar dağıtılmaya başlandımı? ihtiyacım var yoksa mecburen normal fıyattan almam gerekecek o yüzden merak ettim rahatsız ettiysem kusura bakmayın

AgahBey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Gerçekten aktif bir çok forumda takıldım ve takılamaya devam ediyorum. Mod olsun adminler olsun sürekli kullanıcı dostu bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Ülkemizde alım gücü bu denli kötü iken bu fırsatlar ile bir şeyler almaya çalışıyoruz. @OceanLaB ve ekibinize binlerce kez teşekkür ediyorum💙

Nk55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yedek kod için ne yapmalıyız banada çok lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri