Önemli Duyuru Bomba 3: PCH Forum'a Özel 16Gb Ram 599 TL + 1Tb M2 SSD 799 TL İnecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByOrhangazi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Mümkünlük durumu varsa M2 SSD ye ihtiyacım var SSD 128 gb yetersiz depolama performanstan ötürü sorun yaşıyorum. Kod varsa talibim

emre513

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Team T-Force Vulcan Z RAM modellerini almak istiyorum. Eski ram im yetmiyor foruma daha yeni katıldım ama umarım bemde alırım facebok tan takip ediyordum sürekli sayfayı

pchocasi99

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar. Çok güzel bir kampanya olmuş. 500 GB SSD im var stable diffusion ile çalışmalar yapıyorum ama artık alanım kalmadı. Doldur boşalt yaparak idare ediyorum. Eğer mümkünse m2 ssd yi almak istiyorum

zeck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
Oğluma bir bilgisayar toplamaya çalışıyorum M2 SSD ihtiyacim vardı.. keşke benim olsa

coldman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar dostlar,

Yine PC Hocası Forum'a özel mükemmel ürünler ayarladım. İncehesap.com ile birlikte yaptığımız bu kampanyada geçen hafta size "hangi ürünler gelsin?" diye sorduğumda RAM ve M2 SSD birinci çıkmıştı. Şimdi ürünleri ve modelleri ayarladık.

Ekli dosyayı görüntüle 17646

Detaylar şöyle;

1- Team T-Force Vulcan Z (2x8) 16GB 3200MHz CL 16 RAM'ler 599 TL inecek.

• Ürün Linki: https://www.incehesap.com/team-t-fo...3200mhz-cl16-kirmizi-gaming-ram-fiyati-43186/

Ekli dosyayı görüntüle 17643

2-) Apacer AS2280P4X 1TB NVMe M.2 SSD'ler 799 TL inecek.

• Ürün Linki: https://www.incehesap.com/apacer-as2280p4x-ap1tbas2280p4x-1-1tb-nvme-pcie-m-2-ssd-disk-fiyati-59495/

Ekli dosyayı görüntüle 17644

3- Razer Opus X Mercury White oyuncu kulaklığı ise 999 TL inecek.

• Ürün Linki: https://www.incehesap.com/razer-opu...kablosuz-gaming-oyuncu-kulaklik-fiyati-60880/

Ekli dosyayı görüntüle 17647

KODLAR NASIL KULLANILIYOR?

İlgili linke gittikten sonra, size özel mesaj yolu ile gönderdiğim kodu "Çek-Promosyon Kodu Kullan" bölümüne tıklayarak yazıyorsunuz. Ardından kodu onayladığınızda fiyat otomatik olarak sepette düşüyor.

Ekli dosyayı görüntüle 17648

KATILIM KOŞULLARI

1-) Tüm PC Hocası Forum üyeleri katılabilir. Almak isteyenler ilgili üründen hangisi istediğini yoruma özgün şekilde fikirlerini belirterek yazması yeterlidir. Örneğin: Yeni PC topluyorum Team T-Force Vulcan Z RAM modellerini almak istiyorum. İhtiyacım olan ürün buydu." gibi yorumlanabilir.

2-) Önceki kampanyadan ürün alan kullanıcılar YİNE KATILABİLİR. Ancak öncelikli olmayacaklar. Stoklar kaldığı sürece faydalanabilirler.

3-) Her üründen 10'ar adet belirlenmiş olup, toplam 30 adet stok mevcut. Her bir kullanıcıya yine kodları ben özelden PM yolu ile göndereceğim. Tüm kodlar 1'er kullanımlıktır ve ayrı ayrı kodlar belirlenmiştir. AL-SAT yapan kullanıcı tespit edilecek olursa, forumdan uzaklaştırılacaktır. (Geçen hafta örneğini hep beraber yaşadık.)

4-) Katılımcılar arasından forumdaki rütbe, mesaj sayısı ve konu sayısı göz önünde bulundurularak "hak sahibi" kişiler belirlenecek. Amacımız forumda emek veren, insanlara yardımcı olan kullanıcıların öncelikli olarak faydalanmasıdır.

Herkese şimdiden hayırlı olsun. Forum'a özel bu kampanyaya destek veren İncehesap'a teşekkür ederim.
M2 pc ye çok lazım olur ihtiyacım da var şuan depolama ve hız açısından 🙏🏽

Hygon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Premiere pro öğrenmeye başladım, videolar vs. baya bir yer kaplıyor. Bilgisayardaki depolama az geliyor. Tam da m2 ssd araştırıyordum bana çıkarsa efsane olur 🔥

Xyria

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Apacer AS2280P4X 1TB NVMe M.2 SSD
Cidden çok işime yarayacak cunku eski ssdim artık yetmiyor 240 gb oldugu için

CamelWerbs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba. Yeni PC topluyorum Apacer AS2280P4X 1TB NVMe M.2 SSD modelini almak istiyorum. Teşekkürler.

TÜRK YILDIZLARI

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Pchocası sayesinde almış olduğum rtx2060 bilgisayarımın 500gb ssd si artık yetersiz geliyor malum oyunlar ve kapladıkları yer. Eğer nasibimizde varsa ssd ye talibim . Ayrıca anakartımı güncelleyerek ramları çoğaltma gibi bir düşüncem var. Ram ve ssd için katılıyorum. Uygun olursa ne mutlu bana uygun olmazsa başka zaman sağlık olsun. Şimdiden herkese hayırlı uğurlu olsun . Pchocası ekibine ve Taner Hocama teşekkürlerimi sunuyorum . Saygılar

Nazdrovya06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Selamlar dostlar,

Yine PC Hocası Forum'a özel mükemmel ürünler ayarladım. İncehesap.com ile birlikte yaptığımız bu kampanyada geçen hafta size "hangi ürünler gelsin?" diye sorduğumda RAM ve M2 SSD birinci çıkmıştı. Şimdi ürünleri ve modelleri ayarladık.

Detaylar şöyle;

• Ürün Linki: https://www.incehesap.com/team-t-fo...3200mhz-cl16-kirmizi-gaming-ram-fiyati-43186/

• Ürün Linki: https://www.incehesap.com/apacer-as2280p4x-ap1tbas2280p4x-1-1tb-nvme-pcie-m-2-ssd-disk-fiyati-59495/

• Ürün Linki: https://www.incehesap.com/razer-opu...kablosuz-gaming-oyuncu-kulaklik-fiyati-60880/

İlgili linke gittikten sonra, size özel mesaj yolu ile gönderdiğim kodu "Çek-Promosyon Kodu Kullan" bölümüne tıklayarak yazıyorsunuz. Ardından kodu onayladığınızda fiyat otomatik olarak sepette düşüyor.

KATILIM KOŞULLARI

1-) Tüm PC Hocası Forum üyeleri katılabilir. Almak isteyenler ilgili üründen hangisi istediğini yoruma özgün şekilde fikirlerini belirterek yazması yeterlidir. Örneğin: Yeni PC topluyorum Team T-Force Vulcan Z RAM modellerini almak istiyorum. İhtiyacım olan ürün buydu." gibi yorumlanabilir.

2-) Önceki kampanyadan ürün alan kullanıcılar YİNE KATILABİLİR. Ancak öncelikli olmayacaklar. Stoklar kaldığı sürece faydalanabilirler.

3-) Her üründen 10'ar adet belirlenmiş olup, toplam 30 adet stok mevcut. Her bir kullanıcıya yine kodları ben özelden PM yolu ile göndereceğim. Tüm kodlar 1'er kullanımlıktır ve ayrı ayrı kodlar belirlenmiştir. AL-SAT yapan kullanıcı tespit edilecek olursa, forumdan uzaklaştırılacaktır. (Geçen hafta örneğini hep beraber yaşadık.)

4-) Katılımcılar arasından forumdaki rütbe, mesaj sayısı ve konu sayısı göz önünde bulundurularak "hak sahibi" kişiler belirlenecek. Amacımız forumda emek veren, insanlara yardımcı olan kullanıcıların öncelikli olarak faydalanmasıdır.

Herkese şimdiden hayırlı olsun. Forum'a özel bu kampanyaya destek veren İncehesap'a teşekkür ederim.
gerçekten fiyatlar efsane şu zamanda 600 tl ram iyi fiyat

curtisbat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar dostlar,

Detaylar şöyle;

KATILIM KOŞULLARI

Çok geç biliyorum ama işten dolayı yeni alabildim elime telefonu hala stock mevcut mu ramler için

Ravenloft

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
6 yıldır 8gb ram kullanıyorum. 16 ya geçme zamanım geldi. Müthiş olur.

Ruskow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam merhaba kuzenime pc topluyoruz uygunsa iki ürünüde almak isterim.

madegert

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sürekli olarak ram problemi yüzünden oyunlarda sistemim takılıyordu. Yakın zamanda ram almak istiyodum. 16 gb benim için çok güzel olur sistemim rahatlar

Kurtbey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yeni bir kasa topluyorum Team T-Force Vulcan Z RAM modellerini almak istiyorum.Tek eksiğim RAM VE SSD idi bu kampanya çok iyi oldu

umutyugruk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Hocam valla pc toplamaya başladık başladık da bu devirde depolama çok önemli tabiki. 500 gb aldık ama sil yükle sil yükle imanımız gevredi artık. Foruma yeni katıldım fakat sizi sosyal medyada uzun süredir takipteyim. Apacer Nvme ssd tam benlik hayat kurtarıcı olabilir. Artık bir şeyleri silmekten kurtulabilirim. 🙏🏻🙏🏻

Die4MeTaL

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ne inerse almak istiyorum. Yeni de denk geldim. Eksikleri toplamak istiyorum 🙏

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri