Önemli Duyuru Bomba 3: PCH Forum'a Özel 16Gb Ram 599 TL + 1Tb M2 SSD 799 TL İnecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Arkadaşlar m.2 SSD kodunu malasef bende kullanamıyacağım, ihtiyacı olan bir arkadaşım yazarsa kodu verebilirim.

MrTatar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Güzel kampanyalar güzel hareketler kazanan arkadaşlarımıza hayırlı olsun güle güle kullansınlar.

requielme

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Arkadaşlar yeni sistem topluyorum ram ve ssd kodlarınıza talibim teşekkürler.Allah razı olsun

TÜRK YILDIZLARI

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Sistem yükseltmek istediğim için ssd ve ram isteğinde bulunmuştum.Arkadaşımın benden çok ihtiyacı vardı . Hakkımı ona devrettim. Bizzat kendi kartımdan siparişi oluşturdum.(Hiçbir ticari amaç gütmeden). Bu tarz şeylerden oldum olası nefret ettim. İhtiyacı olmayanların ihtiyacı varmış gibi listeye dahil olmak istemeleri ve isimleri çıkması halinde bu indirim kodlarını para karşılığında satmaları bana göre hiç etik değil. @OceanLaB Taner abi başta olmak üzere ekip arkadaşlarına ve bizim için indirim yapmaya işbirliği yapan incehesap sitesi çalışanlarına içtenlikle teşekkür ediyorum. Sırayla tüm eksiklerimizi sayenizde tamamlıyoruz ve tamamlamaya devam edeceğiz. Hep varolun. 🤩👌🙏❣️

Ekli dosyalar

• 95B2DD22-5EDF-4149-A3C0-EBB6E4853C20.jpeg
    95B2DD22-5EDF-4149-A3C0-EBB6E4853C20.jpeg
    394.9 KB · Görüntüleme: 21
KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,123
Sistem yükseltmek istediğim için ssd ve ram isteğinde bulunmuştum.Arkadaşımın benden çok ihtiyacı vardı . Hakkımı ona devrettim. Bizzat kendi kartımdan siparişi oluşturdum.(Hiçbir ticari amaç gütmeden). Bu tarz şeylerden oldum olası nefret ettim. İhtiyacı olmayanların ihtiyacı varmış gibi listeye dahil olmak istemeleri ve isimleri çıkması halinde bu indirim kodlarını para karşılığında satmaları bana göre hiç etik değil. @OceanLaB Taner abi başta olmak üzere ekip arkadaşlarına ve bizim için indirim yapmaya işbirliği yapan incehesap sitesi çalışanlarına içtenlikle teşekkür ediyorum. Sırayla tüm eksiklerimizi sayenizde tamamlıyoruz ve tamamlamaya devam edeceğiz. Hep varolun. 🤩👌🙏❣️

Hayırlı olsun :)

furkankts18

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Kullandığım ssd yetmediği için Apacer AS2280P4X 1TB NVMe M.2 SSD almak isterim cidden 248 gb ssd çok kısıtlı

Darfa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
SSD kodu için tekrardan teşekkürler. 🙏Elime ulaştı, hemen taktım.
Okuma yazma hızları fotoğraftaki gibi. 2100/1700 görebilmemiz için bişi yapabiliyor muyuz?

Ekli dosyalar

• ssd.PNG
    ssd.PNG
    30.8 KB · Görüntüleme: 27
  • ssd1.jpeg
    ssd1.jpeg
    228.5 KB · Görüntüleme: 27

Uyumsuz50

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Okuma yazma hızları fotoğraftaki gibi. 2100/1700 görebilmemiz için bişi yapabiliyor muyuz?
Bildiğim kadarıyla herhangi bir şey yapılmıyor. Test uygulamaları da anlık veri aldığı için bence 2100 değerinin 1800 lerde olmasında sakınca yok.

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Değerler gayet iyi anlık durumdan dolayı biraz düşük çıkmış olabilir.

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
m2 için talibim umarım biri benimle iletişime geçer. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri