Önemli Duyuru Bomba 5: Forum'a Özel RX 6600 Sistem 8.999 TL 🔥🔥

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
ben imzada ki pc yi kullanıyorum. Değişelim mi :D
hocam sizin gene iyimiş ben bu pc yi yeni aldım ondsn önce 2gb ram 100gb ssd amd fx 2011 ekran kartsız sistem roblox zor acıyordu mc 1.8 de bile 70fps so cr gibi swlerde

mtanrioven

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
fiyatlar uçmuşken uzun süredir para biriktirdiğim için bir türlü istediğim sistemi alamadım yeni bir sistem paylasilirsa bende almak isterim

JexaL

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selamlar dostlar,

PC Hocası Forum'a emek veren arkadaşlarımızın emeklerini desteklemek ve bu forumun ayrıcalıklarından faydalanmalarını sağlamak amacı ile kaldığımız yerden seriye devam ediyoruz. Geçtiğimiz hafta @Gencergaming ile birlikte hazırladığımız ve çok konuşulan F/P Kralı RX 6600 sistem rehberinin foruma özel ayrılan stoklarını duyurmak için konuyu açıyorum.

Toplamda 5 kişi 8.999 TL'den RX 6600 sistemi alacak.

Ekli dosyayı görüntüle 22204

SİSTEMİ ALACAK KİŞİLERİ NASIL BELİRLEYECEĞİZ?

1-) Herkes katılabilir. Sınır yok. Ancak öncelik olarak PC Hocası Forum'a emek vermiş, insanlara mesajları ile yardımcı olmuş, rütbeliden - rütbesize doğru bir sıralamamız olacak. Arada sırada foruma uğrayıp, sadece indirimli ürün almaya çalışan kişileri de ayrıca aktiflik durumlarından harici tutacağız. Rütbeli veya rütbesiz fark etmez.
2-) Sistemi almaya hak kazanan kişiye özel olarak link iletilecek ve 2 gün içerisinde satın almış olması gerekecek.
3-) Al-sat yapan kullanıcıları biliyoruz. Yenileri de elbet olacaktır. Ancak bu konuda kişi belirlerken bayağı ince eleyeceğiz.
4-) Amacım gerçekten ihtiyacı olan kullanıcıları tespit edip, o kişileri hak sahibi yapmaktır.

1 dolar 21.47 seviyesine tırmanmışken, böylesine önemli bir fırsatı "gerçek ihtiyaçlı kullanıcılar için" ayırmak istiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 22205

NASIL KATILACAĞIM?

Katılmak için yorum kısmına neden bu sistemi almak istediğinizi bir kaç cümle ile anlatmanız yeterli. Örneğin: "Sistemi almak istiyorum. Çünkü fiyatlar uçmuşken uzun süredir para biriktirdiğim için bir türlü istediğim sistemi alamadım. Bu sistemi satın almak istiyorum." gibi.

Herkese hayırlı olsun :)

GÜNCELLEME (KAZANAN VE YEDEK LİSTESİ)

Selamlar dostlar,

8.999 TL RX 6600 Foruma Özel sistemin kazananları ve 2 gün içerisinde alamayacaklar için yedekleri belirledik. Biliyorsunuz, önceliğimiz FORUMA EMEK VEREN, Rütbeli ve insanlara yardımcı olan kişiler.

Kazanamayan arkadaşlara notum şu: Foruma özel indirimler sürekli devam ediyor. Rütbenizi ve mesaj sayılarınızı insanlara "gerçekten" yardımcı olarak yükseltmeniz yeterli.

DİP NOT: Bazı arkadaşlarımız önceki indirimlerden ürün aldıkları için, rütbe ve mesaj sayıları olmasına rağmen dahil edemedik. Almayanlar daha öncelikli.

ASİL

1-) @Ahmeet_1
2-) @Hadicanmsnde
3-) @ardateo
4-) @omerlutfiulker
5-) @Staybabe
Bonus 6-) @gokallp

YEDEKLER

1-) @Atalayq
2-) @Rya-
3-) @maliern
4-) @seyfullah aktaş
5-) @Zwaige0
Bonus 6-) @Ahmetzkan

Kazanan arkadaşlarımız 2 gün içerisinde sipariş vermedikleri taktirde, yedek listeden sırası ile devam edilecektir. Hayırlı olsun..
Gözlerim yaşardı fiyata bak 🥺🚬

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri