Önemli Duyuru Bomba 5: Forum'a Özel RX 6600 Sistem 8.999 TL 🔥🔥

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,123
Selamlar dostlar,

PC Hocası Forum'a emek veren arkadaşlarımızın emeklerini desteklemek ve bu forumun ayrıcalıklarından faydalanmalarını sağlamak amacı ile kaldığımız yerden seriye devam ediyoruz. Geçtiğimiz hafta @Gencergaming ile birlikte hazırladığımız ve çok konuşulan F/P Kralı RX 6600 sistem rehberinin foruma özel ayrılan stoklarını duyurmak için konuyu açıyorum.

Toplamda 5 kişi 8.999 TL'den RX 6600 sistemi alacak.

1686045555442.jpeg

SİSTEMİ ALACAK KİŞİLERİ NASIL BELİRLEYECEĞİZ?

1-) Herkes katılabilir. Sınır yok. Ancak öncelik olarak PC Hocası Forum'a emek vermiş, insanlara mesajları ile yardımcı olmuş, rütbeliden - rütbesize doğru bir sıralamamız olacak. Arada sırada foruma uğrayıp, sadece indirimli ürün almaya çalışan kişileri de ayrıca aktiflik durumlarından harici tutacağız. Rütbeli veya rütbesiz fark etmez.
2-) Sistemi almaya hak kazanan kişiye özel olarak link iletilecek ve 2 gün içerisinde satın almış olması gerekecek.
3-) Al-sat yapan kullanıcıları biliyoruz. Yenileri de elbet olacaktır. Ancak bu konuda kişi belirlerken bayağı ince eleyeceğiz.
4-) Amacım gerçekten ihtiyacı olan kullanıcıları tespit edip, o kişileri hak sahibi yapmaktır.

1 dolar 21.47 seviyesine tırmanmışken, böylesine önemli bir fırsatı "gerçek ihtiyaçlı kullanıcılar için" ayırmak istiyorum.

1686045779023.png

NASIL KATILACAĞIM?

Katılmak için yorum kısmına neden bu sistemi almak istediğinizi bir kaç cümle ile anlatmanız yeterli. Örneğin: "Sistemi almak istiyorum. Çünkü fiyatlar uçmuşken uzun süredir para biriktirdiğim için bir türlü istediğim sistemi alamadım. Bu sistemi satın almak istiyorum." gibi.

Herkese hayırlı olsun :)

GÜNCELLEME (KAZANAN VE YEDEK LİSTESİ)

Selamlar dostlar,

8.999 TL RX 6600 Foruma Özel sistemin kazananları ve 2 gün içerisinde alamayacaklar için yedekleri belirledik. Biliyorsunuz, önceliğimiz FORUMA EMEK VEREN, Rütbeli ve insanlara yardımcı olan kişiler.

Kazanamayan arkadaşlara notum şu: Foruma özel indirimler sürekli devam ediyor. Rütbenizi ve mesaj sayılarınızı insanlara "gerçekten" yardımcı olarak yükseltmeniz yeterli.

DİP NOT: Bazı arkadaşlarımız önceki indirimlerden ürün aldıkları için, rütbe ve mesaj sayıları olmasına rağmen dahil edemedik. Almayanlar daha öncelikli.

ASİL

1-) @Ahmeet_1
2-) @Hadicanmsnde
3-) @ardateo
4-) @omerlutfiulker
5-) @Staybabe
Bonus 6-) @gokallp

YEDEKLER

1-) @Atalayq
2-) @Rya-
3-) @maliern
4-) @seyfullah aktaş
5-) @Zwaige0
Bonus 6-) @Ahmetzkan

Kazanan arkadaşlarımız 2 gün içerisinde sipariş vermedikleri taktirde, yedek listeden sırası ile devam edilecektir. Hayırlı olsun..

Son düzenleme:

Mesutbaysan55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Sistemi almak istiyorum. Çünkü fiyatlar devamlı tırmanışta uzun süredir para biriktirdiğim için bir türlü istediğim sistemi alamadım. Bu sistemi satın almayi çok istiyorum keşke alabilsem

Ali Basoren

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ben yeni kayıt oldum ama almak istiyorum ilginiz ve uğraşlarınız için teşekkür ederim herkes adına 😊

Kurthan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Kardeşime sözüm var taktir getiriyor bu sene o yüzden kendi maaşımla alacağım f/p bakıyorum umarım bize çıkar, teşekkürler 🙂

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
bilgisayarım var Allah'a şükür. Olmayan bir arkadaşa çıksın ve mutlu olsun güzel günler geçirsin bilgisayarıyla :) Hayırlı uğurlu olsun.

bende öyle düşünüyorum hocam güzel düşünceniz için teşekkürler böyle iyi insanların forumda olduğunu görmek bana haz veriyor vallahi

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
hocma umarım bana çıkar bu sıralar pc almak istiyorum fakat malum 4yıllık pc ile oynuyorum 2700x var valoda 180 görmüyor

rfntmc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Şu zamanda bu fiyatlarda bilgisayar bulmak imkansız. Fp olduğu için almayı düşünüyorum.

Cihat123

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
20 25k lık orta üst seviye sistem çıkaracakmısınız? Ssd falan 1tb aşağısı olmayan

Ogiakdnz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Sistemi almak istiyorum çünkü düğünüm var ve çok fazla stres içindeyim işten eve gidip kafamı dağıtıp kendime vakit ayırmak istiyorum.
Not:sakin köşeye para atmadan evlilik işlerine girmeyin :)

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
4 erkek olunca evde birde herkes mühendis ve mühendislik öğrencisi olunca malum sistem gerekiyor İmzamdaki sisteme de en küçük kardeşim sınava çalışıyorum diye çökünce ona bir tane almak gerekti artık. geçen günkü satışta 15 drfa ödeme adımında fiyat değişti diye sayfadan atınca alamadık . bu sefer nasip olur inşallah

dogu571

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selamlar dostlar,

PC Hocası Forum'a emek veren arkadaşlarımızın emeklerini desteklemek ve bu forumun ayrıcalıklarından faydalanmalarını sağlamak amacı ile kaldığımız yerden seriye devam ediyoruz. Geçtiğimiz hafta @Gencergaming ile birlikte hazırladığımız ve çok konuşulan F/P Kralı RX 6600 sistem rehberinin foruma özel ayrılan stoklarını duyurmak için konuyu açıyorum.

Toplamda 5 kişi 8.999 TL'den RX 6600 sistemi alacak.

Ekli dosyayı görüntüle 22204

SİSTEMİ ALACAK KİŞİLERİ NASIL BELİRLEYECEĞİZ?

1-) Herkes katılabilir. Sınır yok. Ancak öncelik olarak PC Hocası Forum'a emek vermiş, insanlara mesajları ile yardımcı olmuş, rütbeliden - rütbesize doğru bir sıralamamız olacak. Arada sırada foruma uğrayıp, sadece indirimli ürün almaya çalışan kişileri de ayrıca aktiflik durumlarından harici tutacağız. Rütbeli veya rütbesiz fark etmez.
2-) Sistemi almaya hak kazanan kişiye özel olarak link iletilecek ve 2 gün içerisinde satın almış olması gerekecek.
3-) Al-sat yapan kullanıcıları biliyoruz. Yenileri de elbet olacaktır. Ancak bu konuda kişi belirlerken bayağı ince eleyeceğiz.
4-) Amacım gerçekten ihtiyacı olan kullanıcıları tespit edip, o kişileri hak sahibi yapmaktır.

1 dolar 21.47 seviyesine tırmanmışken, böylesine önemli bir fırsatı "gerçek ihtiyaçlı kullanıcılar için" ayırmak istiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 22205

NASIL KATILACAĞIM?

Katılmak için yorum kısmına neden bu sistemi almak istediğinizi bir kaç cümle ile anlatmanız yeterli. Örneğin: "Sistemi almak istiyorum. Çünkü fiyatlar uçmuşken uzun süredir para biriktirdiğim için bir türlü istediğim sistemi alamadım. Bu sistemi satın almak istiyorum." gibi.

Herkese hayırlı olsun :)
Sistemi almak istiyorum. Fiyatların bu denli arttığı dönemde, evlilik arefesindeyken fiyatta beni daha fazla zorlamayacak bu sistemi haneme katmak istiyorum. Bu sistemi satın almak istiyorum.

Rya-

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Hayatım boyunca tam istediğim şekilde bir sisteme sahip olamamıştım taki geçtiğimiz seneye kadar aynı sistemi tam 12.500tl'ye almıştım fakat bir sorun vardı ailem askeri okula gitmemi istiyordu onun için milli savunma üniversitesinin sınavlarına girmiştim tabi ailem istediği içinde onların gururlandırmak adına gayet iyi hazırlanmıştım. Fakat ben askeri okula gitmeyip hayalini kurdugum ve meslek lisesinde de okudugum bilgisayar bölümüyle ilgili bir şeyler yapmak istiyordum bu düşüncelere sahipken yine de mülakatlara girip belki elenirimde aileme mahcup olmayıp gerçekten okumak istediğim bölüme yönelirim diye düşünerekten girdim fakat elenemedim güzel bir dereceyle askeri okulu kazandım ve gitmek zorunda kaldım bu sebepten dolayı almış hep hayalini kurdugum sistemi içim paramparça bir şekilde satarak askeri okula gittim. Tabi istemeyerek gittigimden dolayı orada fazla dayanamayıp bırakıp geldim ve tekrardan üniversite sınavına çalışmaya başladım çalışmalarım şu ana kadar gayet güzel gitti kazanacagımdan da eminim ve eylül ayında okullar daha açılmadan yazın kendimi hayalini kurdugum YAZILIM alanında geliştirmek istiyorum.
BU YÜZDEN BU SİSTEME İHTİYACIM VAR.
Bir kaç cümle ile belirtin demişsiniz fakat yaşadıgım bunca şeyi bunca zorluğu içimde tutamayıp sizinle paylaşmak istedim kusura bakmayın. :)

magicpump45

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
eski üyeyim ancak forumda aktif değilim, facebook grubundan gelip gördüm umarım alabilirim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri