Önemli Duyuru Bomba 5: Forum'a Özel RX 6600 Sistem 8.999 TL 🔥🔥

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mtryk63

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
sistemi almak istiyorum çünkü sistem çıktığı gün 3 kere sepete eklememe rağmen alamadım internet ve yoğunluktan dolayı... artan fiyatlar dolasıyla geceleri işten gelip bütün derdimi unutturacak kulaklığı taktıktan sonra dışarıdan gelen sesleri artık duymayacak ve heyecanla beklediğim oyunları oynatacak bir sistem olduğu için. Şimdiden alacak olanlara hayırlı olsun

seriousblade

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Selamlar dostlar,

PC Hocası Forum'a emek veren arkadaşlarımızın emeklerini desteklemek ve bu forumun ayrıcalıklarından faydalanmalarını sağlamak amacı ile kaldığımız yerden seriye devam ediyoruz. Geçtiğimiz hafta @Gencergaming ile birlikte hazırladığımız ve çok konuşulan F/P Kralı RX 6600 sistem rehberinin foruma özel ayrılan stoklarını duyurmak için konuyu açıyorum.

Toplamda 5 kişi 8.999 TL'den RX 6600 sistemi alacak.

Ekli dosyayı görüntüle 22204

SİSTEMİ ALACAK KİŞİLERİ NASIL BELİRLEYECEĞİZ?

1-) Herkes katılabilir. Sınır yok. Ancak öncelik olarak PC Hocası Forum'a emek vermiş, insanlara mesajları ile yardımcı olmuş, rütbeliden - rütbesize doğru bir sıralamamız olacak. Arada sırada foruma uğrayıp, sadece indirimli ürün almaya çalışan kişileri de ayrıca aktiflik durumlarından harici tutacağız. Rütbeli veya rütbesiz fark etmez.
2-) Sistemi almaya hak kazanan kişiye özel olarak link iletilecek ve 2 gün içerisinde satın almış olması gerekecek.
3-) Al-sat yapan kullanıcıları biliyoruz. Yenileri de elbet olacaktır. Ancak bu konuda kişi belirlerken bayağı ince eleyeceğiz.
4-) Amacım gerçekten ihtiyacı olan kullanıcıları tespit edip, o kişileri hak sahibi yapmaktır.

1 dolar 21.47 seviyesine tırmanmışken, böylesine önemli bir fırsatı "gerçek ihtiyaçlı kullanıcılar için" ayırmak istiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 22205

NASIL KATILACAĞIM?

Katılmak için yorum kısmına neden bu sistemi almak istediğinizi bir kaç cümle ile anlatmanız yeterli. Örneğin: "Sistemi almak istiyorum. Çünkü fiyatlar uçmuşken uzun süredir para biriktirdiğim için bir türlü istediğim sistemi alamadım. Bu sistemi satın almak istiyorum." gibi.

Herkese hayırlı olsun :)
PC hocasını yıllardır takip ediyorum kendime aldım daha önceden sizin sayenizde şimdide kuzenimin ihtiyacı var böyle bir sisteme parasını anca biriktirdi dolar artarsa elinde ki para istediği düzeyde bı sisteme yetmiyecek muhtemelen bunu alirsam çok sevinecek küçük cocuk

maliern

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Ofise bilgisayar bakiyorduk fiyatlardan dolayı alamadik bu indirim denk gelirse değerlendirmek isteriz

Yigitx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Evde şuan idare edebilecek düzeyde bir bilgisayar var. Ancak artık idare edemiyor bu yüzden satın almak istiyorum.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Evde ki bilgisayari ofise tasidigimdan dolayı evde bilgisayar kalmadı kardeşim de bu sene üniversitesi sınavına girecek sınavdan sonra ona bilgisayar almak istiyordum sınavdan sonraya bıraktık diye de fiyatlar uçtu gitti. Eğer çıkarsa kardesime kendi paramdan sınav hediyesi almak isterdim. Şimdiden kazanan arkadaşlara hayırlı olsun bu devirde yarı piyango sayılır gerçekten PC hocası yine farkını konuşturdu

elmustoo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sistemi almak istiyorum. Uzun süredir para biriktiriyordum ve elektrikli bisikletimi sattım ancak maalesef stok yetersiz olduğu için ve hemen bittiği için bir türlü istediğim sistemi alamadım. Eğer uygunsa bu sistemi satın almak istiyorum. İyi günler.. İyi çalışmalar :)

sadolas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Selamlar dostlar,

PC Hocası Forum'a emek veren arkadaşlarımızın emeklerini desteklemek ve bu forumun ayrıcalıklarından faydalanmalarını sağlamak amacı ile kaldığımız yerden seriye devam ediyoruz. Geçtiğimiz hafta @Gencergaming ile birlikte hazırladığımız ve çok konuşulan F/P Kralı RX 6600 sistem rehberinin foruma özel ayrılan stoklarını duyurmak için konuyu açıyorum.

1-) Herkes katılabilir. Sınır yok. Ancak öncelik olarak PC Hocası Forum'a emek vermiş, insanlara mesajları ile yardımcı olmuş, rütbeliden - rütbesize doğru bir sıralamamız olacak. Arada sırada foruma uğrayıp, sadece indirimli ürün almaya çalışan kişileri de ayrıca aktiflik durumlarından harici tutacağız. Rütbeli veya rütbesiz fark etmez.
2-) Sistemi almaya hak kazanan kişiye özel olarak link iletilecek ve 2 gün içerisinde satın almış olması gerekecek.
3-) Al-sat yapan kullanıcıları biliyoruz. Yenileri de elbet olacaktır. Ancak bu konuda kişi belirlerken bayağı ince eleyeceğiz.
4-) Amacım gerçekten ihtiyacı olan kullanıcıları tespit edip, o kişileri hak sahibi yapmaktır.

1 dolar 21.47 seviyesine tırmanmışken, böylesine önemli bir fırsatı "gerçek ihtiyaçlı kullanıcılar için" ayırmak istiyorum.

NASIL KATILACAĞIM?

Katılmak için yorum kısmına neden bu sistemi almak istediğinizi bir kaç cümle ile anlatmanız yeterli. Örneğin: "Sistemi almak istiyorum. Çünkü fiyatlar uçmuşken uzun süredir para biriktirdiğim için bir türlü istediğim sistemi alamadım. Bu sistemi satın almak istiyorum." gibi.

Sistemi almak istiyorum. Çünkü fiyatlar uçmuşken uzun süredir para biriktirdiğim için bir türlü istediğim sistemi alamadım. Bu sistemi satın almak istiyorum

dzatalay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar dostlar,

NASIL KATILACAĞIM?

Uzun süredir bir bilgisayarım olsun istiyorum.Daha önce indirimler de almaya çalıştım ama maalesef çalıştığım için yetişemedim.Bana bir bir fırsat verirseniz bu bilgisayarı satın almak isterim.

mustafailker07

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Uzun zamandır bir sistem almayı düşünüyorum. Şu sıralar olmazsa zaten uzun bir süre daha bu ekonomide satın almak mümkün olmayacak.

oktayucar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
26 yaşında tarih öğretmeni olmama rağmen dinlenme tesislerinde çalışan birisiyim. Neredeyse bir yıldır PC almaya niyetleniyordum. Elimde 9 yaşında laptop var. (Acer aspire v5-551g) Pes 15'i 720P de düşük ayarlarda oynuyorum. Günlük olarak benim işimi görecek, biraz oyun biraz arşivde tarama yapacak. (Yaptığınız ve yapacağınız videolara ayrıca teşekkür ederim.)

Ekli dosyalar

• Adsız 1.png
    Adsız 1.png
    6.8 KB · Görüntüleme: 10
  • Adsız 2.png
    Adsız 2.png
    4.2 KB · Görüntüleme: 10
  • Adsız.png
    Adsız.png
    2.2 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Sistemi almak istiyorum çünkü kardeşiminde bir PC sahibi olmak hayali olduğu için doğum günü hediyesi olarak bu sistemi vermek istiyorum, Bu fiyatta bu kalitede bir PC almak artık imkansız umarım herkese nasip olur.🤗

Rayearth_789

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
şu yaşa geldim(38 yaşındayım) bir türlü güncel oyun oynatabilen bir sistemim olmadı hep giriş seviyede kaldım. Smokinli fotoyu gördükten sonra her boş anımda instagramı youtube u f5ledim durdum. Sonunda yakaladım dedim ama iş çıkışı serviste olduğumdan mıdır bilinmez sistem sepette kaybolup durdu. al sat yapacak biri değilim. Daha yüksek fiyatlara da bir aile babası olarak çıkabileceğimi sanmıyorum. Ancak hem hayallerim hem de ihtiyaçlarım doğrultusunda böyle bir pcye ihiyacım var. Eğer bu sistemi alabilirsem şuan kullandığım fx6300 GT630 sistemimi de ihtiyacı olan birine bağışlayacağım.

Foruma sırf bunun için girmiş gibi görünüyor olabilirim evet ama sosyal medyayı daha sık kullanan ve sizi yıllardır takip eden biriyim.
Hakedenlerin alacağına eminim. Türkiye'de şimdiye kadar gençlere en iyi ve doğru şekilde ulaşanlardan olduğunuz için de PC HOCASI ailesine ayrıca teşekkür ederim.

Harvey Specter

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Bir süredir Azerbaycan'da çalışıyorum, buraya getirmek için almak istiyorum. Burada maalesef bilgisayar fiyatları çok yüksek, bu yüzden katılıyorum. Bu Youtube sistemlerinin de stoğunu yakalamak çok zor oluyor. Aslında ilk gelen alır gibi değil de, satışa çıkma saatinde bir bekleme listesi olsa, oradan rastgele seçim olsa ne güzel olurdu. En azından o saatte herkes katılmış olurdu. :D

aynoyle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sistemi almak istiyorum. Çünkü uzun zamandır para biriktiriyorum ve bu pc bütçeme çok uygun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri