Boş port yok nasıl bir yol izlenmeli ?

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Geçmişte bi 1500 TL vdsl modem önerisi istemiştim birkaç model ile bunu önermişlerdi, en sonunda bunu aldım ama şimdi de boş port yok evde yatıyor bakalım.

Boş port 2 gün öncesine kadar vardı ama 2 gündür yok başvuru yapabiliyor muyuz veya nasıl bir yol izlenmeli takip etme açısından falan ben bir kaç saatte bir port var mı yok mu diye sorgulatıyorum bundan başka önerisi olan var mıdır ? Deneyimi olup paylaşmak isteyen olursa sevinirim.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-09-06 at 19.57.52.jpeg
    WhatsApp Image 2022-09-06 at 19.57.52.jpeg
    65.5 KB · Görüntüleme: 15

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Geçmişte bi 1500 TL vdsl modem önerisi istemiştim birkaç model ile bunu önermişlerdi, en sonunda bunu aldım ama şimdi de boş port yok evde yatıyor bakalım.

Boş port 2 gün öncesine kadar vardı ama 2 gündür yok başvuru yapabiliyor muyuz veya nasıl bir yol izlenmeli takip etme açısından falan ben bir kaç saatte bir port var mı yok mu diye sorgulatıyorum bundan başka önerisi olan var mıdır ? Deneyimi olup paylaşmak isteyen olursa sevinirim.
Genelde haftalık değişiyor o durum. Arada bende bakıyorum bir hafta port var bir hafta port yok görünüyor. Firmaları arayıp detaylı bilgisine erişebilirsiniz port konusunda.

KS

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
anladım, bu başlıgın tam konusu olmayabilir belki ama siz de iss arayışındaydınız karar verebildiniz mi ?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Bende de aynı so oldu geçenlerde abim sormuştum normalde vdsl 50 veriyorlar ben adsl 16 kullanıyorum geçen baktığımda bütün hepsinde boş port yok hatası almıştım.

bbglgamer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Boş port için Türk Telekoma dilekçe vermeniz yeterli.Kutuları değiştiriyorlar,bir şekilde çözüme kavuşuyor lakin ne kadar sürede yaparlar bilmem :cautious:

KS

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
daire sayısı kadar port konulmuyor mu, konuluyorsa bizim apartmanda 2 internet kullanan yoktur ki taşınanlar oldu gidenler gelenler üst üste porta koyamazlar sanırım giderken iptal mi ettirmeyi unuttular :D , 2 kişi gitti 2 kişi geldi ama 2 kişi varken port vardı 2 kişi gidince yerlerine 2 kişi geldi port bitti :D bu nasıl iş anlamadım :D o giden 2 daire internet baglatmamış olamaz diye düşünüyorum :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri