Fırsat Bostancı Şubesinin Rezaleti

jeynz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
İşlemci
-
Ekran Kartı
-
Selamun aleyküm
Köyde olduğumdan arkadası gönderdim istanbul bostancı şubesi önunde 3 kisi vardı kasaları aldı arkadasada vericekken birden anakart stok bitmis +3000₺ farkla başka olsun beni aradı tamam olsun kullancaz zaten dedim sonra aniden yine aradı stok bitmiş +5000tl ile baska anakart dedim adamı ver kardeşim stok bitti anakartlarin gelmicek diyor dedim zaten bunlarin hepsi sayili stoklu neyine yok diyorsun maalesef bitti diyor zaten bu hazir sistemler önceden hazir deilmiydi? %100 elinde kalan anakartı itelemeye çalıştılar arkadasin bi arkasindaki kavga cıkarmıs ortalik 56 oldu keşke dövselermiş kimi kandiriyolar, al satcılar ile yöntem deniyorsunuzda keşke webten olsa belki bi şansimiz oluyor ben insan evladindan cok sisteme güvenirim yakinlarina ayirmistir bile Allahından bulsunlar

Goat Mağduru

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Millet 3 er 5 er aldı sahibindene ilanını bile verdi. Yazıklar olsun.

Arda3416

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
3.kişi bendim bende alamadım anakart ve işlemci yoktu olmadığı için ellerinde alamadık birde kapıda sıra bekledik garaj kapısından girenleri bizden önce içeri aldılar

Gökhan SZDNLYN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Levent vatan a sabahın 4 ünde gittim gittiğimde genç bir kardeşimiz gece 12 de gelmiş tamda oturmuş yağmurda bekliyordu!! Kapıdan ilk giren biziz biz alamadık bizden sonraki adam aldı saçmalığa bak. Bizim elimize parçayı verip kasaya yönlendirdiler kasada bizden sonraki adam ödeme yapmış yani özetle 3. Arkadaşa bakan personel hızlı bize bakan uyuşuk diye biz elimizde kutularla kala kaldık sistemi alamadık. Bana Stok verip işlemi bitiriyorsun ama ödeme yapılmadığı için sistem sana ait değil diyorsun böyle saçmalıl olamaz bu iş daha düzgün yönetilebilir yada daha düzgün yönetecek firma ile yapılabilirdi. Dün sabah 8 den beri ayaktayım yağmurda soğukta ayakta bekledik bu kadar benden sonra saat 7 de gelen adam aldı biz alamadık ne diyelim rezalet....

Bepa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Levent vatan a sabahın 4 ünde gittim gittiğimde genç bir kardeşimiz gece 12 de gelmiş tamda oturmuş yağmurda bekliyordu!! Kapıdan ilk giren biziz biz alamadık bizden sonraki adam aldı saçmalığa bak. Bizim elimize parçayı verip kasaya yönlendirdiler kasada bizden sonraki adam ödeme yapmış yani özetle 3. Arkadaşa bakan personel hızlı bize bakan uyuşuk diye biz elimizde kutularla kala kaldık sistemi alamadık. Bana Stok verip işlemi bitiriyorsun ama ödeme yapılmadığı için sistem sana ait değil diyorsun böyle saçmalıl olamaz bu iş daha düzgün yönetilebilir yada daha düzgün yönetecek firma ile yapılabilirdi. Dün sabah 8 den beri ayaktayım yağmurda soğukta ayakta bekledik bu kadar benden sonra saat 7 de gelen adam aldı biz alamadık ne diyelim rezalet....
Birebir aynısını yaşadım , bize yaşattıkları gerçekten çok rezalet bir durum.

CurealsatYontulmamiskalas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Koskoca Bayrampaşa İstanbul Forum'da iki kişi alabildi. Alanlardan birinin elinde tekerlekli çanta ve üstünde mavi bir şey vardı. Adamcık sonra bana "laptop var elimde, onu satamazsam bu aldığım sistemi sana satarım 3-5 fazlaya, numaramı vereyim istiyorsan" dedi. Tabii yemedim. Alan öteki elemanla borsa ve alsat muhabbeti yaptılar arkasından. Oldukça genç kısa boylu keko bir AVM güvenliği resmen bu mavili eleman rahatlıkla geçsin diye sırayı bozduğunda anlamam lazımdı zaten. Çünkü adam resmen onun sağ kapıdan bizim sol kapıdan geçmemizi sağladı. Bunun nedeni de Forum İstanbul'da Vatan'ın alt katta bulunması ve 3-4 girişi olması. En erken gelen elemanlar alamadı, genç bir güvenlik arkadaş sıra olmamıza izin vermedi doğru düzgün, Vatanda da çalışanlar çok yavaş ve umursamazdı. Daha nice şey var böyle. Ben saat 7.30'da orada oldum ama 9.30'da gelen eleman genç kısa boylu keko güvenlik sayesinde kapıdan hemen girdi, hızlıca Vatan'ın olduğu kata indi, hemen satın aldı. Hadi bunu geçtim, Sakarya'da 4 kişi satın almış, kapılar 9.55'te açılmış 10'da ödeme yapmaya başlamış direkt adamlar. Aydın'da 5 kişi almış, 9.55'te açılmış 10'da ödeme yapmışlar. Forum İstanbul'da 10.02'de girebilirsiniz dedi AVM'ye bu genç eleman. 9.55'te mağazanın içinde olmuş diğer yerlerde insanlar. 2 alsatçının alması bile mucize yani. Kıssadan hisse 29 Aralıktan bu yana PCH Goat V4'ü bekleyerek ve yağmurlu havada ıpıslak bir şekilde elimdeki dövizi de zararına bozdurmuş bir şekilde saatlerce ağaç olduktan sonra arkama baka baka eve döndüm ve iyi bir macera yaşadım. Alsatçılar yontulmamış kalastır, hayatta onları yegane tutan şey 3-5 kuruş için birilerinin hayalleriyle oynayacak şerefi haysiyeti sorgulanacak türden insanlar olmalarıdır. Allah belasını versin tüm alsatçıların. Bir Vatan Şubesi 17 adet satmış, onları da tebrik ederim, empati duygusu yüksek insanlar olmalılar.

Bepa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Koskoca Bayrampaşa İstanbul Forum'da iki kişi alabildi. Alanlardan birinin elinde tekerlekli çanta ve üstünde mavi bir şey vardı. Adamcık sonra bana "laptop var elimde, onu satamazsam bu aldığım sistemi sana satarım 3-5 fazlaya, numaramı vereyim istiyorsan" dedi. Tabii yemedim. Alan öteki elemanla borsa ve alsat muhabbeti yaptılar arkasından. Oldukça genç kısa boylu keko bir AVM güvenliği resmen bu mavili eleman rahatlıkla geçsin diye sırayı bozduğunda anlamam lazımdı zaten. Çünkü adam resmen onun sağ kapıdan bizim sol kapıdan geçmemizi sağladı. Bunun nedeni de Forum İstanbul'da Vatan'ın alt katta bulunması ve 3-4 girişi olması. En erken gelen elemanlar alamadı, genç bir güvenlik arkadaş sıra olmamıza izin vermedi doğru düzgün, Vatanda da çalışanlar çok yavaş ve umursamazdı. Daha nice şey var böyle. Ben saat 7.30'da orada oldum ama 9.30'da gelen eleman genç kısa boylu keko güvenlik sayesinde kapıdan hemen girdi, hızlıca Vatan'ın olduğu kata indi, hemen satın aldı. Hadi bunu geçtim, Sakarya'da 4 kişi satın almış, kapılar 9.55'te açılmış 10'da ödeme yapmaya başlamış direkt adamlar. Aydın'da 5 kişi almış, 9.55'te açılmış 10'da ödeme yapmışlar. Forum İstanbul'da 10.02'de girebilirsiniz dedi AVM'ye bu genç eleman. 9.55'te mağazanın içinde olmuş diğer yerlerde insanlar. 2 alsatçının alması bile mucize yani. Kıssadan hisse 29 Aralıktan bu yana PCH Goat V4'ü bekleyerek ve yağmurlu havada ıpıslak bir şekilde elimdeki dövizi de zararına bozdurmuş bir şekilde saatlerce ağaç olduktan sonra arkama baka baka eve döndüm ve iyi bir macera yaşadım. Alsatçılar yontulmamış kalastır, hayatta onları yegane tutan şey 3-5 kuruş için birilerinin hayalleriyle oynayacak şerefi haysiyeti sorgulanacak türden insanlar olmalarıdır. Allah belasını versin tüm alsatçıların. Bir Vatan Şubesi 17 adet satmış, onları da tebrik ederim, empati duygusu yüksek insanlar olmalılar.
Bende İstanbul Forumdaydım kasiyerin uyuşukluğu sadece 1 kişinin siparişleri alması satışların geç başlaması olsun çok rezaletti

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Bende İstanbul Forumdaydım kasiyerin uyuşukluğu sadece 1 kişinin siparişleri alması satışların geç başlaması olsun çok rezaletti
Alan mavili eleman sonrasında direkt müşteri avına çıkmış şerefi ve haysiyeti olmayan bir alsatçıymış. Sonrasında numaramı vereyim almak istersen 3-5 fazlasına muhabbeti yaptı benimle. Genç keko güvenlik bizi 10'da sokarken kapıdan millet farklı yerlerde 9.50-9.55 gibi Vatan Şubelerine girmiş 10'da ödeme yapıyormuş. Çok rezil bir ortamdı. Her mağazaya 500 stok olduğunu sanıyordu OEM bölümündeki o senin kasiyer dediğin eleman. Ödeme noktasındaki de öyleydi. Yağmurlu havada donarak 2.30 saat boşuna bekledim. Daha doğrusu 29 Aralıktan beri boşuna bekledim. Ama bunda Taner Hocam'ın suçu yok, bu AVM'nin rezilliği.

Son düzenleme:

Bepa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Alan mavili eleman sonrasında direkt müşteri avına çıkmış şerefi ve haysiyeti olmayan bir alsatçıymış. Sonrasında numaramı vereyim almak istersen 3-5 fazlasına muhabbeti yaptı benimle. Genç keko güvenlik bizi 10'da sokarken kapıdan millet farklı yerlerde 9.50-9.55 gibi Vatan Şubelerine girmiş 10'da ödeme yapıyormuş. Çok rezil bir ortamdı. Her mağazaya 500 stok olduğunj sanıyordu OEM bölümündeki o senin kasiyer dediğin eleman. Ödeme noktasındaki de öyleydi. Yağmurlu havada donarak 2.30 saat boşuna bekledim. Daha doğrusu 29 Aralıktan beri boşuna bekledim. Ama bunda Taner Hocam'ın suçu yok, bu AVM'nin rezilliği. Taner Beyin e mail adresi vardı eskiden youtube adresinde, şimdi o da kalkmış bakıyorum, yoksa güzel bir şekilde dert yanardım
Evet katılıyorum ancak sistemin 1 gün sonra çıkması bence yanlış bir karar oldu. Goat V4 video'nun yayınlandığı gün çıkmalıydı diğer kampanyalı sistemlerde cumartesi çıkmalıydı, cumartesi çıkması al satçıların daha çok işine geldi tanıdığı olanlar anlaşmalarını yaptı vs. cuma günü olsaydı tanıdık mevzusu yine olurdu tabii ama iş saatinde olduğu için çoğu gelemezdi diye düşünüyorum.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Evet katılıyorum ancak sistemin 1 gün sonra çıkması bence yanlış bir karar oldu. Goat V4 video'nun yayınlandığı gün çıkmalıydı diğer kampanyalı sistemlerde cumartesi çıkmalıydı, cumartesi çıkması al satçıların daha çok işine geldi tanıdığı olanlar anlaşmalarını yaptı vs. cuma günü olsaydı tanıdık mevzusu yine olurdu tabii ama iş saatinde olduğu için çoğu gelemezdi diye düşünüyorum.
Tabii ki de öyle. Ama haşmetli Vatan Mağazaları sabah erkenden stok tüketmek istedi, hiçkimse yokken. Çünkü cuma günü akşam saatleri başka ürünleri alan müşterilere engel olurduk bizler. Vatan Bilgisayar'ın ne kadar umrunda alsatçı ya da normal satıcının alması? Sanıyorum ki hiç. Yoksa böyle olmaz. Çalışanlarına neden bir mağazada 5 diğerinde 17 bir başka mağazada 2 satış olmuş diye soracak mı? Sanmam. Ama bu şekilde sempati değil antipati kazanıyor farkında değil.

Gerçek Joker

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İl bilgilerine nasıl ulaştınız

Gerçek Joker

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Şöyle oldu, bende 6-7 aydır PC yok ve kafayı yiyorum. O esnada instagramda soru soran, iyi bir PC bekleyen arkadaşlarla tanıştım. Hepsi aldın mı diye sormuş dün, cevap verirken öğrenmiş oldum.
Valla bana da satış siparişi makbuzu kesildi başka hiçbir bilgi yok. Aldım mı alamadım mı bilmiyorum. Bilgin var mı hocam bu konuda da?

MertUncas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Kul hakkı yiyolar resmen. Akrabası olan veya tanıdığı olan dün hazır sistemi almış çok rahat bir şekilde Vatandan.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Siz ne yapacaksınız aklınızda farklı bir sistem var mı? Bende aynı şekilde bir kaç aydır bilgisayarsızım.
Sen Bayrampaşa'da ilk sıralarda mıydın? Ben RTX 5000 serisi bekleyeceğim açıkçası, ekim ayında gelecek. GTX 970 vefat ettiğinden bu yana 6 aydır PC olmadan yaşıyorum. Ekim ayına kadar dayanmaya çalışacağım ve sonrasında yurtdışından RTX 5000 serisi getirtmeye çalışacağım çünkü 600 Dolar eden RTX 4070 Super'i 30.000-35.000 TL'ye satıyor buradakiler ellerindeki normal RTX 4070 stoklarını bitirmek için. Aynı durumu RTX 5000 serisi çıktığında da yaşayacağımıza eminim. Alsatçı çakallardan hiçbir şekilde alma derim. Üstüne biraz daha koy gamegaraj'daki sistemlere bak.

Ciddi mi diyorsun ya? Valla 1 gündür kafayı yiyecem. Buradan da bakıyordum kim nasıl almış diye. Allah daha iyisini nasip etsin sana da.
Sağolasın. Allah herkesin kalbine göre nasip etsin. ^.^

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri