Fırsat Bostancı Şubesinin Rezaleti

theozan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Bu seferki goatlar tam bir facia oldu. Kimse mutlu keyifli değil. Al satcilar dışında gerçek kullanıcı olarak tek tük kişi aldı. Gerçek ihtiyacı olanlara çok yazık oldu çok. Aylardır da bekledi insanlar kimisi 100 km yol gitmiş alamamış kimisi sabah erkenden hatta ilk kisi olarak gitmesine rağmen alamamış çok yazık oldu millete.

Bepa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Sen Bayrampaşa'da ilk sıralarda mıydın? Ben RTX 5000 serisi bekleyeceğim açıkçası, ekim ayında gelecek. GTX 970 vefat ettiğinden bu yana 6 aydır PC olmadan yaşıyorum. Ekim ayına kadar dayanmaya çalışacağım ve sonrasında yurtdışından tanıdıkla RTX 5000 serisi getirteceğim çünkü 600 Dolar eden RTX 4070 Super'i 30.000-35.000 TL'ye satıyor buradaki çakallar ellerindeki normal RTX 4070 stoklarını bitirmek için. Aynı durumu RTX 5000 serisi çıktığında da yaşayacağımıza eminim. Alsatçı çakallardan hiçbir şekilde alma derim. Üstüne biraz daha koy gamegaraj'daki sistemlere bak.

Sağolasın. Allah herkesin kalbine göre nasip etsin. ^.^
Evet 4070s stokları bitti dediklerinde sıradan çıkıp eve gittim. Ben RTX5000 serisini bekleyebileceğimi düşünmüyorum 1050 ekran kartlı laptopum artık yaşayan bir ölü hiçbir şey yapılmıyor. Dediğin gibi al satçılardan asla almam ellerinde patlamasını temenni ediyorum. Güzel 4070s sisteme denk gelirsem herhangi bir siteden alıp keyfime bakacağım.

CurealsatYontulmamiskalas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Evet 4070s stokları bitti dediklerinde sıradan çıkıp eve gittim. Ben RTX5000 serisini bekleyebileceğimi düşünmüyorum 1050 ekran kartlı laptopum artık yaşayan bir ölü hiçbir şey yapılmıyor. Dediğin gibi al satçılardan asla almam ellerinde patlamasını temenni ediyorum. Güzel 4070s sisteme denk gelirsem herhangi bir siteden alıp keyfime bakacağım.
Ben şu uzun boylu uzun saçlı eleman, mavi bir kapşonlu yağmurluk vardı üstümde belki görmüşsündür. Sabah 7.30'da gittim, cuma günü de gittim alamadım. Sağlık olsun. Senin elinde yine oyun oynayabileceğin bir makina var, bende o da yok. Yerinde olsam kesin beklerdim.
Bu seferki goatlar tam bir facia oldu. Kimse mutlu keyifli değil. Al satcilar dışında gerçek kullanıcı olarak tek tük kişi aldı. Gerçek ihtiyacı olanlara çok yazık oldu çok. Aylardır da bekledi insanlar kimisi 100 km yol gitmiş alamamış kimisi sabah erkenden hatta ilk kisi olarak gitmesine rağmen alamamış çok yazık oldu millete.
Hocam sizde PCH Goat V4 çıkmadan bir ay önce konusunu açmaya başlamıştınız ne oldu? Umarım almışsınızdır.

KS

jeynz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Sizce 30bine r5 7600 7700xt sistem alinirmi sivi sogutmali sinerjide venom

bercinturk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Kul hakkı yiyolar resmen. Akrabası olan veya tanıdığı olan dün hazır sistemi almış çok rahat bir şekilde Vatandan.
Al-satçılar konusunda sonuna kadar çok haklısınız kesinlikle kul hakkı yiyorlar. Umarım aldıkları ellerinde patlar ama orada akrabası olanda o hazır sistemi bekliyor ve işini şansa bırakmamış oluyorlar sadece sistemleri ilk alabilerek. Keşke insanlar oralara kadar gidip üzülmeselerdi. Kesinlikle çok üzücü.

Bepa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Ben şu uzun boylu uzun saçlı eleman, mavi bir kapşonlu yağmurluk vardı üstümde belki görmüşsündür. Sabah 7.30'da gittim, cuma günü de gittim alamadım. Sağlık olsun. Senin elinde yine oyun oynayabileceğin bir makina var, bende o da yok. Yerinde olsam kesin beklerdim.

Hocam sizde PCH Goat V4 çıkmadan bir ay önce konusunu açmaya başlamıştınız ne oldu? Umarım almışsınızdır.
Evet hatırlıyorum seni arkandaki arkadaşla konuşuyordun. Duruma bakacağım, hayırlısı. Senin içinde hayırlısı neyse o olsun :)

theozan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31

Yok be hocam sabah 8 de kapidaydim ikinci kisiydim ilk kişi aldı ben alamadım. Aylardır bekliyorum babaları aldım diyebilirim. İki gündür acayip sinirliyim.

CurealsatYontulmamiskalas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Evet hatırlıyorum seni arkandaki arkadaşla konuşuyordun. Duruma bakacağım, hayırlısı. Senin içinde hayırlısı neyse o olsun :)
O çocuklarla da sabah AVM'nin önünde PCH Goat V4 almayı beklerken tanıştık. Onlarda saat 7.40'ta geldiler ve alamadılar. Zaten ilk önce ben gelmiştim ve sonrasında o ikili gelmişti. Beklerken konuşmaya kaynaşmaya başladık fakat kaderimizin aynı olması kötü oldu. Hayırlısı neyse o olsun hepimiz için. 7'de gelenler alamadı ama 9.30'da gelenler aldı, ona da çok üzülüyorum fakat yapacak bir şey yok. Bence yine de bekle. 6 ay göz açıp kapayana kadar geçer, RTX 4000 Super serisini bu süre içinde olması gereken fiyata satmaya başlarlar ister istemez stok tüketmek için. Kendine iyi bak. ^.^

Yok be hocam sabah 8 de kapidaydim ikinci kisiydim ilk kişi aldı ben alamadım. Aylardır bekliyorum babaları aldım diyebilirim. İki gündür acayip sinirliyim.
Brom üzülme. Sabrın sonu selamet derler. Daha iyileri ihtiyacı olan bizim gibilerin olsun. Ne diyelim.

aliaydin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
kardeşim bende aynı fikirdeyim illa rtx istemiyorsan yarın modart bir pc açıklayacak ona bakabilirsin ve ekstradan 32k'ya ddr5 rx7700 xtli ryzen 5 7600 lü sistem var normalde 30k birkaç özelleştirmeyle çok çok uzun yıllar kullanbilecek hale geliyor yine pchocası paylaştı bilgin olsun. normal fiyatta kendisnin sıvı soğutması da var

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,968
Vatan çalışanları direk tanıdıkları için ayırıyor zaten çevremde bunu yapan çok var başka ürünlerde, sonra milleti geçiştiriyolar.

Bepa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
O çocuklarla da sabah AVM'nin önünde PCH Goat V4 almayı beklerken tanıştık. Onlarda saat 7.40'ta geldiler ve alamadılar. Zaten ilk önce ben gelmiştim ve sonrasında o ikili gelmişti. Beklerken konuşmaya kaynaşmaya başladık fakat kaderimizin aynı olması kötü oldu. Hayırlısı neyse o olsun hepimiz için. 7'de gelenler alamadı ama 9.30'da gelenler aldı, ona da çok üzülüyorum fakat yapacak bir şey yok. Bence yine de bekle. 6 ay göz açıp kapayana kadar geçer, RTX 4000 Super serisini bu süre içinde olması gereken fiyata satmaya başlarlar ister istemez stok tüketmek için. Kendine iyi bak. ^.^

Brom üzülme. Sabrın sonu selamet derler. Daha iyileri ihtiyacı olan bizim gibilerin olsun. Ne diyelim.
İnstagramda Pc Hocası'nın attığı son reelsteki yorumunu gördüm yanlışım yoksa o sensin ,seni destekleyecek şekilde yorumumu yaptım sorun yok değil mi?

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri