Çözüldü Böyle Bir İşlemciye Sıvı Soğutma Önerisi (10 Ağustos 2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Corregidor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhaba Dostlar,

İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X

Benim düşüdüğüm:

Sizin var mı daha iyi bir tavsiyeniz?
Dinliyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X

Benim düşüdüğüm:

Sizin var mı daha iyi bir tavsiyeniz?
Dinliyorum.
Sıvı soğutmalar hakkında pek bilgim yok ama bu fiyata 360mm sıvı soğutmalar var MSI,Cougar,Arctick gibi markaların onlara neden bakmadınız ?

KS

Corregidor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Sıvı soğutmalar hakkında pek bilgim yok ama bu fiyata 360mm sıvı soğutmalar var MSI,Cougar,Arctick gibi markaların onlara neden bakmadınız ?
Kasamın içinde 360mm takacak yer olmadığından. O yüzden 240mm yeterli diye düşünüyorum. Görünüme de önem verdiğimden RGB olmasını istiyorum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
GALAHAD iyidir pişman etmez ve 5600X için yeterlidir. Kasanız destekliyorsa 240mm sıvı soğutma alabilirsiniz GALAHAD ürününü. Ancak bütçeye göre alternatif yapabiliriz tabi.

KS

Corregidor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
GALAHAD iyidir pişman etmez ve 5600X için yeterlidir. Kasanız destekliyorsa 240mm sıvı soğutma alabilirsiniz GALAHAD ürününü. Ancak bütçeye göre alternatif yapabiliriz tabi.
Almayı düşündüğüm bir diğer sıvı soğutma:

Sizce bu mu? Yoksa Lian Li Galahad mı?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Almayı düşündüğüm bir diğer sıvı soğutma:

Sizce bu mu? Yoksa Lian Li Galahad mı?
GALAHAD modele denk değil o MSI ürünü. Ayrıca önerilen NZXT ürünü de GALAHAD ürün kadar iyi değil ama MSI modelinden daha iyi, tercih edilebilir ama ben GALAHAD almanızı öneririm tüm konuşulan ürünler arasından.

KS

Corregidor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
GALAHAD modele denk değil o MSI ürünü. Ayrıca önerilen NZXT ürünü de GALAHAD ürün kadar iyi değil ama MSI modelinden daha iyi, tercih edilebilir ama ben GALAHAD almanızı öneririm tüm konuşulan ürünler arasından.
Biraz endişeliydim Galahad hakkında. Ama çoğu araştırmam sonucunda beni şaşırttı. Teşekkürler

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Biraz endişeliydim Galahad hakkında. Ama çoğu araştırmam sonucunda beni şaşırttı. Teşekkürler
Oldukça başarılı bir marka ve soğutucudur. 5 yıl garantilidir ne sizi şüpheye soktu ki? Markaya mı duymadınız diyeceğim ama Lian Li markasını elbet bir yerde duymuşsunuzdur.

KS

Corregidor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Oldukça başarılı bir marka ve soğutucudur. 5 yıl garantilidir ne sizi şüpheye soktu ki? Markaya mı duymadınız diyeceğim ama Lian Li markasını elbet bir yerde duymuşsunuzdur.
Ben biraz bilgisayar parçaları konusunda eksiğim. Bileşenlerin uyumu hakkında endişe duydum. Yoksa Lian Li markasını çok severim. Fakat hâlâ biraz da olsa güç kaynağı ve SSD seçenekleriyle fikirlerim örtüşmüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri