Bu Ekran Kartı Modelini Kullanan Arkadaşlar Varmı ?

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
152

bu modeli almak istiyorum , bu ekran kartını kullananlar soğutması iyi ve peformansından memnunmuşlar
Merhaba,

XFX, Sapphire, PowerColor gibi markalar sadece Radeon için GPU üretmektedirler. Tamamen Radeon üzerine odaklanıyorlar. Bu yüzden soğutma performansları iyi durumda oluyor.

Kartı bizzat kullanmadım ama bir çok müşterimize sistem topladık. Genelde teslim etmeden önce testlerini yaparım. Yaptığım OCCT testlerinde en fazla 65 dereceyi gördüler (mesh kasalar ile). Performansları 7600 xt çipinin gücünü yansıtıyor ve en sorunsuz modellerden. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

KS

Enesaaaaa13313

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba,

XFX, Sapphire, PowerColor gibi markalar sadece Radeon için GPU üretmektedirler. Tamamen Radeon üzerine odaklanıyorlar. Bu yüzden soğutma performansları iyi durumda oluyor.

Kartı bizzat kullanmadım ama bir çok müşterimize sistem topladık. Genelde teslim etmeden önce testlerini yaparım. Yaptığım OCCT testlerinde en fazla 65 dereceyi gördüler (mesh kasalar ile). Performansları 7600 xt çipinin gücünü yansıtıyor ve en sorunsuz modellerden. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.
Çok tesekkur ederim , bu modeli kullanan bir kaç kişide sogutma performansini cok iyi biluyordh

kimbupabloo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
6700xt serilerine bakmanızı tavsiye ederim performansı 4060ti seviyesinde ve 11k civarlarında
aynen öyle şahsen 6750xt kullanıyorum xfx markasının soğutmasından memnunum 12gb vram var gücü çok güzel bazı oyunlarda 4060ti bile geçiyor
4060ti 16gb ile tam olarak aynı güçte

KS

Enesaaaaa13313

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Soğutma performansı adeta bir buzluk gibi. FAKAT ekran kartının 16gb olduğuna kanmamalıyız gücü biraz düşük kart
11-12k alabilecegim en iyi amd karti , ve gücüde orta seviye kötü değil , sapphire 6700xt var lakin ısınma.bobin sesi vs. sorunlari var o yuzdne onu almayacagim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri