60.000 TL ve üstü Bu Hazır Sistem Alınır Mı?

Whiplash

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
İşlemci
Amd
Ekran Kartı
4000
Merhaba bir sistem tasarladım ve önerilerinizi bekliyorum sizce nasıldır?

KS

Whiplash

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Maksimum bütçeniz nedir hazır , toplama fark eder mi
Max 70K düşünüyorum ama bu vade farkları yüzünden bütçe aşıyor sadece taksitle alabilirim. Hazır sistem olursa daha iyi olur montaj için pek uğraşmak istemiyorum ama toplama daha iyi bir sistem olursa onu da değerlendirebiliriz. Teşekkür ederim.

ugureu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba bir sistem tasarladım ve önerilerinizi bekliyorum sizce nasıldır?

Hocam sadece düşüncenizi merak ettiğimden sormak istiyorum. 4070 ti super yerine 7900 xt tercih etmek istemez misiniz? Sadece oyun odaklıysanız tercih edebileceğiniz bir kart bence. Fiyat olarak çok daha uygun.

KS

Whiplash

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Hocam sadece düşüncenizi merak ettiğimden sormak istiyorum. 4070 ti super yerine 7900 xt tercih etmek istemez misiniz? Sadece oyun odaklıysanız tercih edebileceğiniz bir kart bence. Fiyat olarak çok daha uygun.
Nvidia tarafını daha güçlü görüyorum ayrıca sistemi sadece oyun odaklı düşünmüyorum yine de öneri için teşekkür ederim.

galip

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
58
eğerki sadece oyun için değilde başka işlerde yapacağım diyorsanız x3d işlemci size göre değil
mademki ama sadce oyun değil tabiki nvidia iyi seçenek ram 32gb olmalı tek kanalda
her halukarda amd çift kanal seviyor dd4 te kaldı
ekran kartın

Asus RTX 4070 TI Super Tuf Gaming OC Edition TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING 256 Bit GDDR6X 16 GB bu ve bunun klasmanında olmalı ti veya düz artık olmaz

16gb altı ekran kartları artık standart 8 ve 12 lerle fps konusunda aynı olsada oyun içi droplar çok kaldıki tek amaç oyun değil
bu benim düşüncem

KS

Whiplash

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
eğerki sadece oyun için değilde başka işlerde yapacağım diyorsanız x3d işlemci size göre değil
mademki ama sadce oyun değil tabiki nvidia iyi seçenek ram 32gb olmalı tek kanalda
her halukarda amd çift kanal seviyor dd4 te kaldı
ekran kartın

Asus RTX 4070 TI Super Tuf Gaming OC Edition TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING 256 Bit GDDR6X 16 GB bu ve bunun klasmanında olmalı ti veya düz artık olmaz

16gb altı ekran kartları artık standart 8 ve 12 lerle fps konusunda aynı olsada oyun içi droplar çok kaldıki tek amaç oyun değil
bu benim düşüncem
İncelediğim herhangi bir sistemde hep en iyi performansı gözettim ama çoğunlukla bütçe kısıtlıyor. Ram konusunda aynı fikirdeyim ama temelde daha sonra yükseltmekte zorlanacağım parçaları ilk aşamada halletmek istiyorum Ram, SSD gibi parçalar sonradan da güncellenebilir. Özetle elimdeki bütçeyi en azından ilk aşamada akıllıca değerlendirmek istiyorum. Değerli görüşleriniz için teşekkürler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri