Öneri Bu İki Monitör Arasında Kaldım!!!

kirmizisarap

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
73
Benim bulduğum modeller alttakiler. Biri TN diğeri VA panel. Kardeşime alacağım. Oyun oynayacak. Çok renk vs. umursayacağını zannetmiyorum. LG'lerin panelleri çok iyiymiş. Bu model zamanında baya önerilmişti bana. Philips'in srgb değeri gayet iyi LG'ye göre. Fakat LG panel olarak iyidir diye düşünüyorum. Çok arada kaldım. Bu fiyat civarında IPS veya başka öneriniz olursa sevinirim.

Son düzenleme:
KS

kirmizisarap

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
73
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

cptlykiaa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
129
lg daha mantıklı gibi

cptlykiaa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
129
ben bi tek va kullandım (tn bilmiyorum )ne kadar berbat olduğunu bildiğim için hep IPS'ten yanayım sonuçta senelerce kullanıcak bunu kardeşin o kalitesizlik bilmiyorum yani IPS harici monitör alınmaz kafasındayım ben, biraz daha para veririm IPS alırım

Overlowz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

Son olarak bunu düşünüyorum.​

bu gösterdiğin i hiç alma çok ghosting var ama diğerleri içinde aynı şeyi diyebilirim
bütçeni söyle ona göre bulalım

Son olarak bunu düşünüyorum.​

bunu alırsan sıkıntı çekmezsin çok az ghosting var o da rahatsız edecek kadar değil

KS

kirmizisarap

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
73
bu gösterdiğin i hiç alma çok ghosting var ama diğerleri içinde aynı şeyi diyebilirim

bunu alırsan sıkıntı çekmezsin çok az ghosting var o da rahatsız edecek kadar değil
4k çok. G3'ü aldım. Bir sorununu görürsem iade ederim.

Daha öncede bu modeli baya araştırdım. Bu seri nolu monitörde çok aşırı ghosting olmadığı yazıyor. Dediğim gibi sorun olursa iade ederim. 1 ay sürem var.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri