Bu iki parça uyumlu mu?

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
Bide monitör gelsin öyle deniyim. Bilvisyarciya götürsem yapar mı ve ne kadar paraya yapar tahmini bilginiz var mı
200-300 TL ister diye tahmin ediyorum. Onun yerine İstanbulda isen şişlide MSI teknik servisi var götürürsün bios atarlar ücretsiz ya da şehir dışında isen MSI teknik servis ile iletişime geç kargo ile ilgili bilgi verirler.

KS

UKA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
200-300 TL ister diye tahmin ediyorum. Onun yerine İstanbulda isen şişlide MSI teknik servisi var götürürsün bios atarlar ücretsiz ya da şehir dışında isen MSI teknik servis ile iletişime geç kargo ile ilgili bilgi verirler.
Tek anakart yollanicak değil mi? Şimdi hepsini tekrar Sökmem gerekicek yani

KS

UKA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Monitör gelse bile değişen bir şey olmaz anakart işlemciyi tanıyamıyor beklediğiniz her dakika size zaman kaybı olarak yazar. Hayırlı akşamlar.
Televizyondan olabilir diye düşünüyorum bır umut yarın bugün gelir ondan sonra bilgisyaricaya götürürüm olmazsa

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Televizyondan olabilir diye düşünüyorum bır umut yarın bugün gelir ondan sonra bilgisyaricaya götürürüm olmazsa
Televizyonu normalde kullanıyorsanız kablo ihtimali var. Ama muhtemelen arkadaşında belirttiği gibi sorun televizyonda değil.

Son düzenleme:

HamzArslan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Bios güncelleme gerektiğinde ekran hiç gelmez mi? Biz televizyona hdmı ile bağladım ondan soruyorum.
Dostum genelde b450 serisi anakartlarda bios güncellemesi gerekir ki bu kötü bişey değil , eğer anakartında bios flashback tuşu varsa pc yi açmadan bile sadece usb ve psu ile güncelleyebilirsin.

Şimdiden hayırlı olsun .

KS

UKA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Dostum genelde b450 serisi anakartlarda bios güncellemesi gerekir ki bu kötü bişey değil , eğer anakartında bios flashback tuşu varsa pc yi açmadan bile sadece usb ve psu ile güncelleyebilirsin.

Şimdiden hayırlı olsun .
Bu modelde yok maalesef bilgisyaricaya para bayilicam. Burda. Birisi tavsiye etti parçaları. Demek ki bilgisi yok bu konularda bı daha tavsiye etmesin insanları zor durumda bırakmasın.

Televizyonu normalde kullanıyorsanız kablo ihtimali var. Ama muhtemelen arkadaşında belirttiği gibi sorun televizyonda değil.
Ya bugün monitör geldi ama hasarlı her şey ters gidiyor kafayı yemek üzereyim ya

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
Bu modelde yok maalesef bilgisyaricaya para bayilicam. Burda. Birisi tavsiye etti parçaları. Demek ki bilgisi yok bu konularda bı daha tavsiye etmesin insanları zor durumda bırakmasın.

Ya bugün monitör geldi ama hasarlı her şey ters gidiyor kafayı yemek üzereyim ya
Hocam sistem toplayıp yazan çok. Çoğu bu tür uyumluluklara bakmıyor fiyat düşük olsun yeter şeklinde değerlendiriyorlar. O yüzden tavsiyeyi bilenden almak lazım.

Buraqq

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
336

Hocam arkadaşın bilip bilmemesi ile alakası yok,bilgisayarcı,teknik servisler veya sen bile elinde düşük nesil işlemci varsa güncelleme yapabilirsin.Eğer ki aldığın sistem hazır ise suç firmanın,toplama ise başkalarının hatası değil kendi hatan demek ki sende araştırmadan birisinin önerisine uyup almışsın başta baksaydın görebilirdin güncelleme gerektirdiğini.

Hocam sistem toplayıp yazan çok. Çoğu bu tür uyumluluklara bakmıyor fiyat düşük olsun yeter şeklinde değerlendiriyorlar. O yüzden tavsiyeyi bilenden almak lazım.
Doğru fakat bunun bilip bilmemek ile alakası yok,toplama,amd ve f/p sistem alıyorsan bios güncellemesi kaçınılmaz.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305

Geçmiş olsun. Bios güncellemesi tek sorun olursa montajla beraber aradan çıkarmış olursun. Arkadaş konuya hakim olmayabilir, dalgınlık olabilir, görüdüğü sistemleri size önermiş olabilir. En iyisi başkalarından da fikir almak. Sağlık olsun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri