Bu Ikisi Arasında Kararsız Kaldım Hangisini Almalıyım ?

ErdalTk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar yıkarsa bahsettiğim gibi bu iki sıvı soğutma arasında kaldım hangisini almalıyım

1 - Bitfenix cube 360mm
2 - Thermalright Frozen Horizon 360mm

Bu ikisi arasında kaldım

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
882
Merhabalar yıkarsa bahsettiğim gibi bu iki sıvı soğutma arasında kaldım hangisini almalıyım

1 - Bitfenix cube 360mm
2 - Thermalright Frozen Horizon 360mm

Bu ikisi arasında kaldım
İşlemciniz ne ? Soğutucuyu kasanın üstüne mi takıcaksınız ? Hazır sistemde seçenek olarak mı var yoksa ayrı olarak ekstra mı alıcaksınız. Bitfenix 360 da frozen horizon 360 da olur. Frozen indirimde 3k ya düşmüştü sanırım tercih edilebilir. Ama işlemciniz üst seviye bir şey değilse boşuna paranızı sıvı soğutmaya harcamayın.

AhmetKK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemciniz ne ? Soğutucuyu kasanın üstüne mi takıcaksınız ? Hazır sistemde seçenek olarak mı var yoksa ayrı olarak ekstra mı alıcaksınız. Bitfenix 360 da frozen horizon 360 da olur. Frozen indirimde 3k ya düşmüştü sanırım tercih edilebilir. Ama işlemciniz üst seviye bir şey değilse boşuna paranızı sıvı soğutmaya harcamayın.
Şuan ryzen 5 5600 ama bi kaç haftaya ryzen 7 5800x gecicem aslında kule tipi almayı düsündüm ama istedigim model bi an 1500tl den 2200 fırlamış ona o parayı vermektense bu modelleri almak daha mantıklı geldi üstüne para koyup

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
882
Şuan ryzen 5 5600 ama bi kaç haftaya ryzen 7 5800x gecicem aslında kule tipi almayı düsündüm ama istedigim model bi an 1500tl den 2200 fırlamış ona o parayı vermektense bu modelleri almak daha mantıklı geldi üstüne para koyup
5800x neden geçiyorsunuz? Soğutucuya verdiğiniz parayla birlikte elinizdeki işlemci anaksrt falan satanız ddr5 geçiyorsunuz. Zaten 5600 ile 5800x arasında oyun için fiyat farkına değecek bir performans yok.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri