Bu Kasa Sizce Iyi Mi? Power Boost Pb-Pv005Bb Argb

Pişmanie

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Merhabalar , şuanda kullandığım kasamda önde 3 fan var , birde stok işlemci soğutma var. Bilgisayarım çoğu oyunda 90 derecelere çıkıyor ve düzgün performans veremiyor. Bende yeni kasa almayı düşündüm bu kasanın yanına birde 2 fanlı sıvı soğutma alacağım. Sizce güzel performans verirmi bu kasa? çünkü bu şekilde olan diğer markaların kasası 2 katı falan daha pahalı oluyor bu kasadan bu kasa bana uygun geldi ama normal değilmiş gibi fiyatı.

Ali sağlam

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Merhabalar , şuanda kullandığım kasamda önde 3 fan var , birde stok işlemci soğutma var. Bilgisayarım çoğu oyunda 90 derecelere çıkıyor ve düzgün performans veremiyor. Bende yeni kasa almayı düşündüm bu kasanın yanına birde 2 fanlı sıvı soğutma alacağım. Sizce güzel performans verirmi bu kasa? çünkü bu şekilde olan diğer markaların kasası 2 katı falan daha pahalı oluyor bu kasadan bu kasa bana uygun geldi ama normal değilmiş gibi fiyatı.

hiç kullanmadim o fiyata bu daha mantıklı olabilir

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
533
Stok soğutucu ile kullandığıınız sürecedeğil bu kasaları,,dünyanın en pahalı kasasını alsanız değişen bi şey olmaz Acilen kule tip bi hava soğutucu alınız.

KS

Pişmanie

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Biraz araştırdım ama bu Hava tipi soğutma iyi gibi. Bu soğutmanın yanına bir de şu kasadan alsam gayet güzel olur gibi geldi , sizce nasıl olur.

Ali sağlam

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Biraz araştırdım ama bu Hava tipi soğutma iyi gibi. Bu soğutmanın yanına bir de şu kasadan alsam gayet güzel olur gibi geldi , sizce nasıl olur.

bilinmedik marka almak bence pekde mantıklı değil ama diğer kullanlar memnunsa alinabilir güc kaynağınız yokmu?

psunuz yoksa asla powerboost güç kaynağı önermem onun yerine C4 alabilirsiniz

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
533
O almayı düşündüğünüz soğutucu çok ağır ve iri. Ryzen 5600 içinde çok fazla gelir Pahalı da. Onun yerine şunu alınız Hem aynı kaliteli marka ,hem de boyut vs. daha uygun. Daha da hesaplı.

Kasa almanız gerekmez artık. Ayrıca powerli niye alıyorsunuz O kasadaki poweride tavsiye etmem.

KS

Pişmanie

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
bilinmedik marka almak bence pekde mantıklı değil ama diğer kullanlar memnunsa alinabilir güc kaynağınız yokmu?

psunuz yoksa asla powerboost güç kaynağı önermem onun yerine C4 alabilirsiniz
Kusura bakmayın ancak şimdi cevap verme fırsatım oldu. O attığım siyah olanı youtubede bir tane kişi rehber yapmış ve benim işlemcim için onu önermiş , fiyatıda uygun geldi.
Güç kaynağı olarakta güç kaynağım var şuan kullandığım , zaten kasada vermiyorlar sanırım güç kaynağı tam bilmiyorum ama.

O almayı düşündüğünüz soğutucu çok ağır ve iri. Ryzen 5600 içinde çok fazla gelir Pahalı da. Onun yerine şunu alınız Hem aynı kaliteli marka ,hem de boyut vs. daha uygun. Daha da hesaplı.

Kasa almanız gerekmez artık. Ayrıca powerli niye alıyorsunuz O kasadaki poweride tavsiye etmem.
Şimdi baktım da güç kaynağını görmemişim 😆. Ama dediğim gibi şuanda kullandığım güç kaynağım var zaten onla devam etmeyi düşünüyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri