Yardım Bu Klavye Alınır Mı

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36

Bu klavye alınır mı yazılan özellikleri hoşuma gitti fps oyuncusuyum tkl felan olabilir önceliğim aynı anda basacak olduğum tuşları algılasın 3 tuşa basınca far görmüş tavşana dönmesin, kablosuz olsun, mekanik olsun ama daktilo gibi ses çıkartmasın yani gece oynadığımda eşimden bu ses ne diye oklava yemeyeyim ayrıca bu en solda bazı marka modellerde olan ekstra tuş var ya görev makro atama yapabildiğimiz onlardan olmasın linkteki markaya karşı önyargım var Asus azoth hayal ederek bu klavyeyi gördüm anlayan kullanan var ise yardımcı olabilirse sevinirim bütçe de maks 4 diyelim ne kadar az o kadar iyi 😂

KS

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36

2250 filan geliyor maksimum
Bu aklımdaydı 2-3 gün önce söylemiştim bi konuda 55 dolardı tabi 😂 şimdi vergi vs 63 dolara geliyor alabilirim aslında renk çok mu tırt olur bilemedim ama 1-2 canlısını göreyim olmadı sipariş vereceğim 1 saate 😂

kcrasco

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
güle güle kullan hocam. 20 güne geldi benimki. çok memnunum. tam boy klavyeden geçiş biraz zorladı ama alıştım ufaktan

KS

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36

kcrasco

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
aynen burda her şey yavaş. acele yok :)

geçen klimayı hepsijet aracından teslim alayım dedim saat 26 sıydı. ddim 5 dk yerdeyim geliyorum gittim adamlar serinlemek için migrosa girmiş gidince çıktılar serinlemek için :D bu sıcakta kimi acele ettircen abi sıcak dese haklı yani gündüz gölgede 41 güneşte 50 -55 artık :)

KS

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
aynen burda her şey yavaş. acele yok :)

geçen klimayı hepsijet aracından teslim alayım dedim saat 26 sıydı. ddim 5 dk yerdeyim geliyorum gittim adamlar serinlemek için migrosa girmiş gidince çıktılar serinlemek için :D bu sıcakta kimi acele ettircen abi sıcak dese haklı yani gündüz gölgede 41 güneşte 50 -55 artık :)
Dış ünite geldi mi 😂

kcrasco

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
bugün aldım yarın servis gelecek inş :) allahtan servisten yana sorunumuz yok daikin servis geldiği için. kaira finansbank enpara gibi sadece çağrı merkezi var ulaşabileceğim birini bulamadım tanıdık.

KS

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
bugün aldım yarın servis gelecek inş :) allahtan servisten yana sorunumuz yok daikin servis geldiği için. kaira finansbank enpara gibi sadece çağrı merkezi var ulaşabileceğim birini bulamadım tanıdık.
Şansına küs hocam 😂 gözün aydın aynı zamanda hayırlı uğurlu olsun

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri