BU KLAVYE ALINIRMI

whiterun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba Arkadaşlar ağırlıklı olarak fps oyunları  oynadığım için hızlı tepki veren optik switch almak istiyorum bu klavye gateron sarı switch ve optik sizce alınırmı ?
Not:bu fiyata daha iyi optik switch varsa  tavsiyenizi bekliyorum bütçe 600 tl civarı​
KLAVYE LİNK: https://tr.banggood.com/Geek-GK61-61-Keys-Mechanical-Gaming-Keyboard-Hot-Swappable-Gateron-Optical-Switch-RGB-Type-C-Programmable-60-pencent-Layout-Gaming-Keyboard-p-1740511.html?cur_warehouse=CN&ID=62878456290921

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
KS

whiterun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Çin menşei optik anahtarlara sahip klavye önermem açıkçası. Optik özelliğini tam yaşamak istiyorsanız bilindik markaların ürünlerinden seçim yapmalısınız ki o sınıfta en ucuz optik klavye ASUS TUF K7 ama fiyatı 900 TL civarından başlıyor.

Size önerim normal anahtarlı ürün seçin. 
Önerilerim;

1. Motospeed CK108 RGB Red Switch - 549 TL
  2. AOC GK500 RGB Red Switch - 555 TL
  3. Redragon K586 Brahma Pro RGB Blue Switch - 570 TL
  4. Bloody B870R Rainbow Led LK Switch - 591 TL

Merhaba tekrar 700 tl kadar çıkabilirim optik klavye almak istiyorum farklı deneyim olsun diye şuan zaten normal mekanik klavye var o yüzden optik almak istiyorum 700 tl optik klavye varmıdır red switch veya linear?

KS

whiterun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Çin menşei optik klavye normalde önermem ama ille optik klavye alacaksanız 700 TL ye kadar Rampage KB-R96 ULTIMATE Optical Switch - 648 TL bu ürünü alabilirsiniz. Bu inceleme videosu.

hocam çin menşei diyorsunuz ama benim bildiğim kadarıyla cherry mx sonra en kaliteli switch gateron değilmi alacağım klavye switch markası gateron bide size sorim gateron beğenmeme sebebiniz nedir almadan önce düşüncenizi merak ettim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bakın burada klavyenin geneline para veriyorsunuz. Anahtar yapıları tamam önemli ama dandik bir kasada devrede opitk anahtar kullansanız ne olur sorunusunuz uzun vadede düşünmüyorsunuz. Ayrıca Geteron markasının Optik anahtarları ile Cherry MX markasının Optik anahatarlarının kalitesini ve fiyat farklarını biliyor musunuz? Siz düz mantık kıyaslama yapıyorsunuz.

İşin özeti size önerim ya biraz daha para biriktirip ASUS TUF K7 ürününün indirime girmesini bekleyin yada genel F/P dengesinde tam ürün olarak önerdiğim Rampage klavyeyi alabilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri