Bu Modeme Bakır Kablo Olurmu

metoez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Evimde bakir kablo varmış turknett aradi modem temin et dedi. Bu modem olur mu ?

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
217
Bu neyin bakır borusudur, sıhhi tesissat mı döşüyoruz...
turknett neler zırvalıyor. Neden yeterli açıklamalar, bilgilendirmeler yapmıyor. Herhalde abone alıp para kazanmak istemiyor......

Telefon hattı üzerinden gelen hat.
Kablo, Turksat kablo üzerinden geln hat Bu kablo modem, kablo modem olarak geçiyor.

Modem seçiminde dikkat edeceğiniz husus:
Stabilite açısından, Broadcom chipset ve Broadcom işlemcili modemler.
Bu özelliklerde modem bulup alabilirseniz, çok çok iyi olacaktır....

KS

metoez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Bu neyin bakır borusudur, sıhhi tesissat mı döşüyoruz...
turknett neler zırvalıyor. Neden yeterli açıklamalar, bilgilendirmeler yapmıyor. Herhalde abone alıp para kazanmak istemiyor......

Telefon hattı üzerinden gelen hat.
Kablo, Turksat kablo üzerinden geln hat Bu kablo modem, kablo modem olarak geçiyor.

Modem seçiminde dikkat edeceğiniz husus:
Stabilite açısından, Broadcom chipset ve Broadcom işlemcili modemler.
Bu özelliklerde modem bulup alabilirseniz, çok çok iyi olacaktır....
Tenda nin uzayli isi gibi bi modemi var 1.5k ama su atiggim 5 6k lik modem bende zaten mevcut. Bakir her eve giden telefon hattindan oluyormuş baya tas devri yani. Bina aile apartmani hep yaslilar var adam gayet iyi cekiyo dedi max girdiği youtube ve okey 101 muhtemelen ama bakcaz artık. Sen bu işten anlıyor gibisin sence işimi görür mü bu attığım çünkü cumartesi kuruluma gelecez dediler modemi temin etmek istiyorum kargo falan zor otobusle evden yollaticam ya da tekossa..

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
217
Şu attığınız modem???
Huawei Superbox B535-232 elinizde mevcut ise, aman aman; yeni bir modem alayım diye bir arayış işne girmeyesiniz.

Şimdi bakalım bu modemin teknik özelliklerine;

Bu değil mi? Buysa sayfadan, üstte özellikler sekmesine tıklayın....

Gayet güzel, yeni nesil özelliklere sahip bir modem. Bununla devam edin.......

KS

metoez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Şu attığınız modem???
Huawei Superbox B535-232 elinizde mevcut ise, aman aman; yeni bir modem alayım diye bir arayış işne girmeyesiniz.

Saol dostum iyi ki varsın

KS

metoez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Şu attığınız modem???

Dostum bugun teknosaya gittim yetismeyecek diye 1500 tl ye tp link archer 300 mu ne aldim ne diyosun

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
217
Sizin elinizde bulunan;
Huawei Superbox B535-232 300 Mbps 4.5G Modem bu da güzeldi,
Şurada olumlu yorumlar var. Ayrıca tercih edilen bir model

Yeni aldığınız şu olamalı
TP-Link Archer VR300 Siz modemi kutudan çıkardıysanız altindaki etikete bir bakın.
Archer VR300 V1 mi yoksa V1.20 mi yoksa V2.0 mı diye, bu modelleri e avarmış çünkü.

Bu sanıyorum.

Özelliklerde:

Güçlü bir DSL modem yönlendiricisi olarak Archer VR300, 1200 Mb/s'ye varan birleşik çift bantlı kablosuz bağlantı hızları sağlayarak kablosuz yeteneklerinden tam anlamıyla yararlanır. 2.4GHz'de 300 Mb/s, günlük internet kullanımınız ve e-postalarınız için mükemmeldir. Diğer yandan 5GHz'de 867 Mb/s hız, kesintisiz HD akış ve oyun keyfi sunar.

Çift bant desteği mevcut, bu çok iyi. Vdsl2 zaten var..

Archer VR300 iki aygıtı tek bir yerde birleştirerek hem DSL modem hem de kablosuz yönlendirici işlevi görür. Tümleşik DSL kapısı, VDSL2, ADSL2+, ADSL2 ve ADSL dahil tüm standart DSL bağlantılarını destekler.

Sizin uzun süre rahat rahat işinizi görecek. Üst özelliklere sahip bir modem-router
Güle güle, iyi günlerde kullanın

KS

metoez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Sizin elinizde bulunan;
Huawei Superbox B535-232 300 Mbps 4.5G Modem bu da güzeldi,
Şurada olumlu yorumlar var. Ayrıca tercih edilen bir model

Yeni aldığınız şu olamalı
TP-Link Archer VR300 Siz modemi kutudan çıkardıysanız altindaki etikete bir bakın.
Archer VR300 V1 mi yoksa V1.20 mi yoksa V2.0 mı diye, bu modelleri e avarmış çünkü.

Bu sanıyorum.

Özelliklerde:

Güçlü bir DSL modem yönlendiricisi olarak Archer VR300, 1200 Mb/s'ye varan birleşik çift bantlı kablosuz bağlantı hızları sağlayarak kablosuz yeteneklerinden tam anlamıyla yararlanır. 2.4GHz'de 300 Mb/s, günlük internet kullanımınız ve e-postalarınız için mükemmeldir. Diğer yandan 5GHz'de 867 Mb/s hız, kesintisiz HD akış ve oyun keyfi sunar.

Çift bant desteği mevcut, bu çok iyi. Vdsl2 zaten var..

Archer VR300 iki aygıtı tek bir yerde birleştirerek hem DSL modem hem de kablosuz yönlendirici işlevi görür. Tümleşik DSL kapısı, VDSL2, ADSL2+, ADSL2 ve ADSL dahil tüm standart DSL bağlantılarını destekler.

Sizin uzun süre rahat rahat işinizi görecek. Üst özelliklere sahip bir modem-router
Güle güle, iyi günlerde kullanın
Çok sağol dostum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri