Bu Monitör Kalitelimi

KS

invy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Vga baglantili va paneke sahip bir monitor
Alinabielcek en ucuz 100hz monitor
1723481752138.png

hdmi girişide burda epeydede gözüküyor sizin attıgınız bu ve msı ınkini karşılaştırdım inç ve panel dışında fark yok hepsi aynı

KS

invy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Detaylar kismina girince vga yaziyor
1723482081565.png
aynı ürün aynı satıcı amazon üzerindende satıyor orada HDMI Girişinin olduguna dair resim var satarken vga yazmışlar. HDMI Desteği var zaten vga monitör olsa 100 hz desteklemez monitör heryerde 2600 2700 tl almayı düşünüyorum

@Sahuraka bence parasını hakediyor kaliteli duruyor

Son düzenleme:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,479
KS

invy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Va panel alinmaz oyun oynuyacaksan
Şuan kullandıgım TN Panel oyun paneli IPS Paneldir tabii ama aralarında çok fark yok ips ve va nın farkını kullanınca anlıyamazsın bence VA da yine renk kalitesi vesaire iyi paneldir

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
79
Şuan kullandıgım TN Panel oyun paneli IPS Paneldir tabii ama aralarında çok fark yok ips ve va nın farkını kullanınca anlıyamazsın bence VA da yine renk kalitesi vesaire iyi paneldir
Va ile ips arasinda cok fark var. Ben sahsen ips disinda kullanmam monitor

KS

invy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Renk tonlari, gorus acisi, renk dogrulugu, siyah tonlari, kontrast orani, eger gozun hassassa va panel gozunu cok yorabilir yani bazi insanlarda ben de dahil goz yoruyor.
Göz yorgunluğu ile bir sıkıntım yok VA panelde zaten renkler çok dolgun daha yoruyor benim için o konuda sıkıntı yok

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri