Bu monitör neden bu kadar ucuz?

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Monitörlerde Tepkime Süresi anlamına gelen MS, panelden ekrana aktarılan görüntünün varış süresini temsil eder. Panelin içerisindeki pikseller bir görüntüyü oluşturmak için farklı renkleri yansıtırlar. Bu yüzden de olabilir belki

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Tanıtım veya piyasada yeni duyulan ürünler güvenilirlik kazanana kadar genellikle piyasaya göre ucuz çıkıyor.
Tutuldukları zaman fiyatları uçuyor gidiyor zaten. Lenovo tanıtım fiyatlarındayken ürünlerini zamanında bir şüphe ile ucuza almıştım ama şu an bir çok kişi gönül rahatlığı ile alıyor.

Malzeme kalitesi veya bu marka hakkında en ufak fikrim yok. Bu yüzden incelemesine rastlamadan kalitesiz ya da kaliteli diyemem. Çin malı olduğu söyleniyor.

Burada ürün yorumlarına göre kalitesiz dendiğini görebilirsiniz. Bizzat alanlara kulak vermekte fayda var.

Yani ben bu markadan uzak dururdum. Size de tavsiye ederim. Fiyatı zaten çok şüpheli.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,494
Tanıtım veya piyasada yeni duyulan ürünler güvenilirlik kazanana kadar genellikle piyasaya göre ucuz çıkıyor.
Tutuldukları zaman fiyatları uçuyor gidiyor zaten. Lenovo tanıtım fiyatlarındayken ürünlerini zamanında bir şüphe ile ucuza almıştım ama şu an bir çok kişi gönül rahatlığı ile alıyor.

Malzeme kalitesi veya bu marka hakkında en ufak fikrim yok. Bu yüzden incelemesine rastlamadan kalitesiz ya da kaliteli diyemem. Çin malı olduğu söyleniyor.

Burada ürün yorumlarına göre kalitesiz dendiğini görebilirsiniz. Bizzat alanlara kulak vermekte fayda var.

Yani ben bu markadan uzak dururdum. Size de tavsiye ederim. Fiyatı zaten çok şüpheli.
Rampage monitör alsam nolur sorun çıkarır mi

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Rampage monitör alsam nolur sorun çıkarır mi
Modele göre panel kalitesi değişebiliyor. Hangi ürün olduğuna ve SKU kodlarına bakarak bulabilirseniz incelemelerine bakın. Ürünü alanların yorumlarına bakın (özellikle uzun kullanım sonrası yorum görürseniz).
En iyi markada bile sorun çıkabiliyor. Önemli olan markanın servis ve garanti sürecinde ne kadar müşterisini düşündüğü.
Şahsen Rampage hiç almadım. Alan kişiler değerlendirirse daha iyi olur.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Parça kalitesi üstene marka değeri ile satılıyor genelde. Monitör sorun çıkarmaktan çok parça kalitesi kötü oluyor. Ghosting çok olur, renkler diğer kaliteli muadillerine kötü görünür, bie özellik açmak için diğerini kapatmak gerekir gibi şeyler olur.

KS

shwif

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Teşekkürler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri