Soru Bu Monitörü Satın Aldığımda Hangi Satıcıyla Muhattab Olacağım?

okan.c

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
57
Arkadaşlar merhaba. Aşağıdaki monitörü almayı düşünüyorum (Amazondan alıcaktım yurtdışı alışverişinde iade-değişim süreçlerine güvenemedim).
Site akakçe.com - satıcı laptop.com.tr - yetkili satıcı dell
Ben bu monitörü aldım ve bir sıkıntı oldu iade veya değişim istediğimde hangisiyle muhattab olucam?
Bu arada aşağıdakinden daha iyi bi öneriniz varsa beklerim max bütçe 10k

Onur..

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
iletişim numarısını ara iade edicem de yardımcı oluyorlar ben öyle yaptım

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Ben 2 monitor aldim dell marka ve hafif renklerde ton farki vardi. Dell e yazdim arayip bana bilgi verdiler. Bende gaming gen den almistim

İsmail

Administrator
Admin
Tepki
124
Site güvenilirdir iade ve garanti süreçleri ile ilgili olarak laptop com tr ile muhatap olursunuz. Problem çıkartmazlar.

Agnostique

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Amazon dışında her satıcı iade sürecinde uğraştırır, kolay kolay amazon dışında iade alana denk gelmedim.

KS

okan.c

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
57
Amazon dışında her satıcı iade sürecinde uğraştırır, kolay kolay amazon dışında iade alana denk gelmedim.
@Agnostique Amazonda buldum aynı monitörü 240 USD. Yaklaşık 2.000 TL daha ucuz ama ne biliyim yurtdışından gelicek şimdi monitör narin bişey, e nakliye firmalarıda paldır küldür atar eder falan diye korkumdan alamıyorum Amazondan.

Agnostique

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
@Agnostique Amazonda buldum aynı monitörü 240 USD. Yaklaşık 2.000 TL daha ucuz ama ne biliyim yurtdışından gelicek şimdi monitör narin bişey, e nakliye firmalarıda paldır küldür atar eder falan diye korkumdan alamıyorum Amazondan.
Link iletebilir misin? normal şartlarda 150 EURO üzerinde ürün türkiyeye kargo ile gelmiyor.

Agnostique

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101

Sonradan farkettim dediğiniz gibi Türkiye ye gelmiyormuş

Bu linkteki ürünlere bakabilirsin, alırken satıcı ve gönderici amazon olmalı buna dikkat et,

1707641361230.png

Farklı satıcı olanlarda ise pazaryeri mantığı işliyor, yine de tercih edecekseniz siz bilirsiniz.

Barlesting

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İster laptop.com.tr olsun ister amazon ister hepsiburada farketmez 14 gün cayma hakkın her şekilde bulunuyor. ürüne bir zarar gelmediyse ve iç çamaşırı, diş fırçası gibi kişisel bir ürün olmadığı sürece 14 gün cayma hakkını her şekilde kullanabilirsin. Kabul etmeyen firma için Tüketici hakem heyetine başvurabilirsin.

KS

okan.c

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
57
Ürünü laptop.com dan aldım. Kargo hiç beklemediğim kadar hızlıydı sanırım 1 yada 2 gün sonra bana ulaştı kargom. Hiç bir sıkıntısı da yok herkese teşekkürler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri