Bu Sistem Alınır Mı?

hakan718

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba arkadaşlar,

Görseldeki PC alınır mı?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220621-232119_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20220621-232119_WhatsApp.jpg
    841.8 KB · Görüntüleme: 54
Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

hakan718

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam 20 k bütçeniz varsa şayet acele etmeyin yeni bir hazır sistem daha toplanacak eğer 17 bandına gelirse(ihtimali var bilinmez fiyatı) 3 k bir bütçe ile rahatlıkla bir monitör alırsınız aradaki farka siz bile inanmazsınız :)
acele etmiyorum ama 1 ay içinde alacağım bide zaten monitör var

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
acele etmiyorum ama 1 ay içinde alacağım bide zaten monitör var
Monitör var ise 2 ihtimal var hocam: vaktim(bir ay içerisindeki vakitten bahsediyorum) ve araştırma için hevesiniz varsa uygun parçalarla buradan yardım alarak toplayabilirsiniz, diğer ihtimal ise hazır bir sistem alıp hiç uğraşmayabilirsiniz. İsteklerinizi belirttiğinizde o bütçeyle çok rahat hallolur kasa işi.

KS

hakan718

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Monitör var ise 2 ihtimal var hocam: vaktim(bir ay içerisindeki vakitten bahsediyorum) ve araştırma için hevesiniz varsa uygun parçalarla buradan yardım alarak toplayabilirsiniz, diğer ihtimal ise hazır bir sistem alıp

Monitör var ise 2 ihtimal var hocam: vaktim(bir ay içerisindeki vakitten bahsediyorum) ve araştırma için hevesiniz varsa uygun parçalarla buradan yardım alarak toplayabilirsiniz, diğer ihtimal ise hazır bir sistem alıp hiç uğraşmayabilirsiniz. İsteklerinizi belirttiğinizde o bütçeyle çok rahat hallolur kasa işi.
saol bilgilendirdiginiz için son bir sorum olacak bu sistem için ıslemci konusunda ne düşünüyorsunuz bu ıslemci yerine hangi işlemciyi önerir sin

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
418
Konuda attığınız fotoğraftaki pc max 14k eder sıfır ise. Ve m2 ssd olan halinden bahsediyorum. Monitör dahil.

pchocası gamingen’den satılan pcyi biraz yükseltip alabilirsin. Yada yeni çıkacak sistemi bekleyebilirsin

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
saol bilgilendirdiginiz için son bir sorum olacak bu sistem için ıslemci konusunda ne düşünüyorsunuz bu ıslemci yerine hangi işlemciyi ön
Hocam değişir bu bende de 3050 var işlemci olarak i5 11400f kullanıyorum yeterli oluyor hazır sistem düşünürseniz GG6 stoklarına bir bakın isterseniz uygun yollu olsun derseniz mükemmel seçim olur, ama daha iyisi olsun derseniz 20 k bütçe ile 6700xt-6600xt ekran kartlı sistem düşünebilirsiniz uzun süre götürür sizi

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,731
Monitör dahil bile olsa sistemin fiyatı gerçekten çok yüksek. Bu pc nin maksimum ederi bence 14-15k olabilir. Bu fiyata monitör dahil en kötü ihtimalle bile rx 6600 lü bir sistem bulunabilir.

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
20 k ya 3060 lı sistem toplarsın acele etme bu işlerde ve ek olarak 2060 3050 den daha performanslı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri