17.000-20.000 TL Bu Sistem Alınır Mı ?

JØ₭ɆⱤ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
Şu an kullandığım sistem eski işte 20 bin bütçe var kasa için en azından 3070 veya 4060 falan biri gelse kampanya sistem intel işlemci alcam direk ama ses soluk yok sanırım inşallah bir an önce gelir artık video bile izletmiyor bu pc
Hocam niye amd islemci düşünmüyorumsunuz niye Intel

wirnon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Çok ısınıyor ve yıllardır amd kullanıyorum çok sorun yaşadığım için amd istemiyorum dostum

Bir de monitör için bence bütçeni 4 binlere zorla en azından MSI G2412 alabilirsin sağlam monitör diyolar. Ama ben tasarımı ve renk doygunluğu açısından 5200 TL'ye AOC 24G2SPU da karar verdim

JØ₭ɆⱤ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
Çok ısınıyor ve yıllardır amd kullanıyorum çok sorun yaşadığım için amd istemiyorum dostum

Bir de monitör için bence bütçeni 4 binlere zorla en azından MSI G2412 alabilirsin sağlam monitör diyolar. Ama ben tasarımı ve renk doygunluğu açısından 5200 TL'ye AOC 24G2SPU da karar verdim
Amd min nasıl Bir sıkıntısı var

OkuyanGamer

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
6

En yüksek kac derece

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri