45.000-60.000 TL Bu Sistem Alınır Mı?

Deagle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İşlemci
R5 7500F
Ekran Kartı
4070 Super
Merhaba bu sistem alınır mı? herhangi bir kötü parça var mı? bilmek istiyorum. Kulaklıkta bi kuşkum var daha iyisi varsa verebilirim 2K daha.

Ekli dosyalar

• IMG_8097.jpeg
    IMG_8097.jpeg
    368.1 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_8099.jpeg
    IMG_8099.jpeg
    460 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_8098.jpeg
    IMG_8098.jpeg
    523.4 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_8100.jpeg
    IMG_8100.jpeg
    249.8 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_8101.jpeg
    IMG_8101.jpeg
    174.5 KB · Görüntüleme: 65

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
979
Merhaba bu sistem alınır mı? herhangi bir kötü parça var mı? bilmek istiyorum. Kulaklıkta bi kuşkum var daha iyisi varsa verebilirim 2K daha.
Sistemde bir kaç şey değişebilir. Kulaklık iyi ama klavye mouse kesinlikle değişmeli.
Sistemi şu aşşağıda attığım görseldeki gibi özelleştirirsin. Klavyede boyut isteğin %60 mı ? 3K ya 5075b shine veya 5075b dracula castle falan alabilirsiniz. Veya %60 olarak gmk67 toplarız. Mouse tutuş şekliniz nedir ? Beast X falan alınıyor o fiyata v3 pro alınmaz.

Ekli dosyalar

• 1714508830898.png
    1714508830898.png
    66.5 KB · Görüntüleme: 47
KS

Deagle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Kule tipi soğutucu yeterli olur mu? Sıvı soğutucu almak isterim. CPU 7600 olursa daha iyi olur mu? Ayrıca klavye mouse önerilerine açığım %60 olmasına gerek yok aynı veya daha iyi kalitede olsun yeter. (Monitör önerisine de açığım)

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
979
Kule tipi soğutucu yeterli olur mu? Sıvı soğutucu almak isterim. CPU 7600 olursa daha iyi olur mu? Ayrıca klavye mouse önerilerine açığım %60 olmasına gerek yok aynı veya daha iyi kalitede olsun yeter.
Sıvı soğutucu 240mm alırsan görselde seçtiğim peerless assassin ile aynı performansı verecek. Hatta peerless assassin duruma göre geçebilir. Hem fiyat olarak yarısı. Hem daha sessiz ve daha uzun ömürlü olacak. Bu yüzden sıvı soğutucu mantıklı değil. İşlemciyi 7600 yapmak mantıklı değil. Çünkü sıvı soğutucu seçmeyi hem zorunlu kılıyor hemde 7500F ile aynı performansı veriyor. Klavye olarak 5075b lere bakabiliriz
Yarın aliexpress indirimi var sabah 11 gibi başlayacak diye biliyorum. Daha da uyguna gelebilir. Veya wraith in yeni öne sürdüğü manyetik switchli klavyeye bakabilirsiniz
Mouse olarak tutuş şeklinize ve el boyutunuza bağlı. Ben bir kaç model atayım

KS

Deagle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Klavyeleri beğendim ama mouseların çoğunun renk seçeneği malesef kalmamış. Başka mouse önerileriniz varsa duymak isterim tabi klavye için de aynısı geçerli olabilir. Teşekkürler yardımınız için tekrardan.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
979
Klavyeleri beğendim ama mouseların çoğunun renk seçeneği malesef kalmamış. Başka mouse önerileriniz varsa duymak isterim tabi klavye için de aynısı geçerli olabilir. Teşekkürler yardımınız için tekrardan.
Ne tarz bir renk istiyorsunuz ? Attiklarım dışında pek bir seçenek var mı bilmiyorum @Greewe_Greew de müsait olduğunda bakar.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,966
Beast X bu bütçe için en iyisidir, zebra modelide bence oldukça hoşunuza gider. Alabilirsiniz.

Klavye olarak bütçe çıkarsa vxe atk68 alın.

KS

Deagle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba Hocam, dediklerine baktım atk 75 mi atk 68 mi daha iyi olur bir de bunlar önceki attıklarımdan daha iyi mi genellikle hikayeli oyunlr oynuyorum. (@Greewe_Greew)

Ali express'ten alırsam bide servis/garanti olur mu?

Son düzenleme:
KS

Deagle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Hocam bir de biostar iyi midir, kasa da eternet girişi usb girişi var mıdır? Bilgilerini göremiyorum. (@egecabbar)

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
979
Hocam bir de biostar iyi midir, kasa da eternet girişi usb girişi var mıdır? Bilgilerini göremiyorum. (@egecabbar)
Biostar iyidir
Ethernet girişi olmayan anakart olmaz ya kolay kolay. İleride işlemci yükseltirim diyor musunuz ? Eğer yükseltecekseniz anakart olarak Asus X670-P-CSM falanda seçilebilir.

KS

Deagle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Biostar iyidir
Ethernet girişi olmayan anakart olmaz ya kolay kolay. İleride işlemci yükseltirim diyor musunuz ? Eğer yükseltecekseniz anakart olarak Asus X670-P-CSM falanda seçilebilir.
1 Yıl Boyunca idare etsin diye alıyorum. İşerki yıllarda evet upgrade edebilirim ama acil değil. Sadece bi problem çıkartmasın alırken en mantıklısını almak istiyorum.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
979
1 Yıl Boyunca idare etsin diye alıyorum. İşerki yıllarda evet upgrade edebilirim ama acil değil. Sadece bi problem çıkartmasın alırken en mantıklısını almak istiyorum.
Anladım. İsterseniz anakart X670 yapılabilir işte onun dışında güzel.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,966
Merhaba Hocam, dediklerine baktım atk 75 mi atk 68 mi daha iyi olur bir de bunlar önceki attıklarımdan daha iyi mi genellikle hikayeli oyunlr oynuyorum. (@Greewe_Greew)

Ali express'ten alırsam bide servis/garanti olur mu?
Wraith üzerinden alın, tamamen kişisel 75 mi 68 mi olması tek farkları boyut. Diğer atılanlardan iyidir.

KS

Deagle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Wraith üzerinden alın, tamamen kişisel 75 mi 68 mi olması tek farkları boyut. Diğer atılanlardan iyidir.
Yeni çıkıcak W75 Founder's Edition ATK'lerden iyi midir?

Bir de Beast X'in renk seçenekleri gelir mi gelmezse bana ona muadil bir mouse önerbilir misiniz?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
979
Yeni çıkıcak W75 Founder's Edition ATK'lerden iyi midir?

Bir de Beast X'in renk seçenekleri gelir mi gelmezse bana ona muadil bir mouse önerbilir misiniz?
Wraithden renk gelip gelmeyeceğini öğrenebilirsiniz. Atkler bildiğim kadarıyla daha başarılı modeller ama W75 fiyat olarak gayet hoş. Atk75 5.8k iken W75 4.6k.

KS

Deagle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Wraithden renk gelip gelmeyeceğini öğrenebilirsiniz. Atkler bildiğim kadarıyla daha başarılı modeller ama W75 fiyat olarak gayet hoş. Atk75 5.8k iken W75 4.6k.
Nereden öğrenicem renk durumunu, bir de pc yi sizin dediğiniz gibi almayı planlıyorum monitör klavye direk kasaya bağlanıyor demi? mouse için de ek bluetooth sağlayıcı almayı düşünüyorum önerebilir misiniz?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
979
Nereden öğrenicem renk durumunu, bir de pc yi sizin dediğiniz gibi almayı planlıyorum monitör klavye direk kasaya bağlanıyor demi? mouse için de ek bluetooth sağlayıcı almayı düşünüyorum önerebilir misiniz?
Wraithe mail atıp beast x için renk gelip gelmeyeceğini sorabilirsiniz. Mouse için dongle çıkıyordur %99. Klavye kablolu zaten. Ekstra bir aparat almanıza gerek olacağını sanmıyorum.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,966
neden mouse için alıcaksınız anlamadım

KS

Deagle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
neden mouse için alıcaksınız anlamadım
Dongle çıktığımı bilmiyordum içinden boşverin. Yeni çıkıcak W75 imi almam daha mantıklı yoksa ATK75 imi? Bir de Beast X e muadil bir mouse var mı? zebra renkini pek sevemedim.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
979
Dongle çıktığımı bilmiyordum içinden boşverin. Yeni çıkıcak W75 imi almam daha mantıklı yoksa ATK75 imi? Bir de Beast X e muadil bir mouse var mı? zebra renkini pek sevemedim.
Wraithe mail atıp ulaştınız mı ? Sordunuz mu diğer renkler gelmeyecek miymiş ? Ninjutsu sora v2 falan varsa fnatic thorn lamzu thorn falan var hocam daha iyi bilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri