Öneri Bu Sistem Alınır Mı?

ahmetxrx1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
Ryzen 5 5500
Ekran Kartı
Tez 3050
Düşündüğüm sistem bu bunu almak mantıklı mıdır? İleride anakart ve RAM değişimi yapabilirim olur mu hani buna göre almak. Bu arada taksit ile alacağım için 36bin TL'ye falan denk geliyor.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,109
Düşündüğüm sistem bu bunu almak mantıklı mıdır? İleride anakart ve RAM değişimi yapabilirim olur mu hani buna göre almak. Bu arada taksit ile alacağım için 36bin TL'ye falan denk geliyor.
Pek iyi diyemeyiz hatta kötü bile diyebiliriz hocam. Hem ddr4 hem 4070 için fazla. Taksit yapacaksanız şuna bakın yeni indirime girmiş.
Hem ddr5 hem işlemci 7500f çıkıyor hem ekran kartı 4070 supere çıkıyor.

KS

ahmetxrx1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Pek iyi diyemeyiz hatta kötü bile diyebiliriz hocam. Hem ddr4 hem 4070 için fazla. Taksit yapacaksanız şuna bakın yeni indirime girmiş.
Hem ddr5 hem işlemci 7500f çıkıyor hem ekran kartı 4070 supere çıkıyor.
Sağolasın hocam bu sistemi kesin alıcam. Birde indirimi ne zaman bitiyor göremedim benim şuanki sistemi satıp almayı düşünüyorum. İnşallah benim sistem satılana kadar indirimi bitmez.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,109
Sağolasın hocam bu sistemi kesin alıcam. Birde indirimi ne zaman bitiyor göremedim benim şuanki sistemi satıp almayı düşünüyorum. İnşallah benim sistem satılana kadar indirimi bitmez.
Bilmiyorum indirim olarak değil rastgele çıkmış bir sistem zaten. Fiyat güzel, hızlı bitebilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri