Öneri Bu Sistem Alınır Mı?

patronerk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
İşlemci
ryzen
Ekran Kartı
nvdia
Değişceğim parca veya öneriniz varmı?

Ekli dosyalar

• pccc.jpg
    pccc.jpg
    51.8 KB · Görüntüleme: 40

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,176
Değişceğim parca veya öneriniz varmı?
Direk tüm sistemi değişirdim yerinde olsam. 23 24k anca edecek sisteme 34 veriyorsun. Full msi olsun istemiş olabilirsin, fakat bu senin bütçende değil daha çok 150k 200k bütçesi olanlar yapıyor bu tarz şeyleri. Zengin olduğunu düşünmüyorum, bu yüzden havadan 10k dolandırılmanın lüzumu bence yok.

sancar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
31
Direk tüm sistemi değişirdim yerinde olsam. 23 24k anca edecek sisteme 34 veriyorsun. Full msi olsun istemiş olabilirsin, fakat bu senin bütçende değil daha çok 150k 200k bütçesi olanlar yapıyor bu tarz şeyleri. Zengin olduğunu düşünmüyorum, bu yüzden havadan 10k dolandırılmanın lüzumu bence yok.
+1

slmbnmert

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Aynısını yazıcaktım kazık bu sistem kesinlikle alınmaz bütçeni yazarsan sana öneride bulunabilirim

kakaletta17

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bu fiyata bu sistem rezalet.
Ayni fiyata ikinci elden en az 4070 R5 7600xli sistem toplarsin.
Senin butceni bilmiyorum, fakat 4060dan buyuk performanslar bekleme, uzun vadeli bir ekran karti degil, ben olsam bu bilgisayari almam, 4060 dusunmem bile.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri