Yardım Bu Sistem Alınırmı

KS

valores

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
26
Gaming gen çağdaş Işıl olabilir veya attığın sistemi de alabilirsin ama soğutucu şart unutma onu ben olsam 3070 li olanı alırdım ama 6750xt daha çok FPS veriyor 😃 lakin AMD den bende korkuyorum

Bütçe çıkarsa bu da güzel

6800 alamam cunku monıtorum 1080p o yuzden 6750 daha ıyı olabılır dıyıyorum

KS

valores

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
26

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,270
Tm o zaman şöyle attığın sistem de ki ekran kartı kaliteli marka soğutma sistemi başarılı red devil modelini beğeniyorum kalite olarak 5600x de uygundur lakin o soğutucuyu tavsiye etmem biraz paranı yükseltip daha kaliteli almanı tavsiye ederim 700/750tl ye güzel soğutmalar var sistemde herhangi bir sorun yok performans alabilirsin o sistemden

6800 alamam cunku monıtorum 1080p o yuzden 6750 daha ıyı olabılır dıyıyorum
1080p de bu arada şöyle olur ekran kartı tam gücünü kullanmaz gerek duymadığı için ama takılma olmaz niye olsun 2k/4k Sistemler topladim idarelik 1080p.de oynadılar hiç donma takılma yoktu 😃

KS

valores

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
26
Tm o zaman şöyle attığın sistem de ki ekran kartı kaliteli marka soğutma sistemi başarılı red devil modelini beğeniyorum kalite olarak 5600x de uygundur lakin o soğutucuyu tavsiye etmem biraz paranı yükseltip daha kaliteli almanı tavsiye ederim 700/750tl ye güzel soğutmalar var sistemde herhangi bir sorun yok performans alabilirsin o sistemden

1080p de bu arada şöyle olur ekran kartı tam gücünü kullanmaz gerek duymadığı için ama takılma olmaz niye olsun 2k/4k Sistemler topladim idarelik 1080p.de oynadılar hiç donma takılma yoktu 😃
sogutuculara baktıgımda bu 2 fanlı dıgerı 1 fanlı bunu alacaktım normalde ama dıgerı 2 fanlı oldugu ıcın onu tercıh ettım sen hangısı tercıh edersın

sogutuculara baktıgımda bu 2 fanlı dıgerı 1 fanlı bunu alacaktım normalde ama dıgerı 2 fanlı oldugu ıcın onu tercıh ettım sen hangısı tercıh edersın
@Kürşat Kütükçü bu sogutucuyu alayım dıyorsun

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,270
Bu model çok beğeniliyor performansı iyi deniyor iki FANLI olduğuna bakma ya attığını al bütçe çıkarsa ya da bunu al attığın 2 FANLI kalitesiz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri