Soru Bu Sistem Nasıl Yardımcı Olur Musunuz?

Mehmet Şimşek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
İşlemci
ryzen 5 5600
Ekran Kartı
3060 Tİ
Link bıraktım ama umarım sıkıntı olmaz hocamızın yaptığı pc'ye yetişemedim şimdi kendime sistem bakıyorum bütçe olarak 24k'ya kadar çıkabilirim.

Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olsun lütfen.

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206

Wilfred Zaha

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
514

svsk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
KS

Mehmet Şimşek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
hikayeli oyunlarda dlss3 olmadan zorlar ama rekabetçi oyunlarda performansı iyidir
çok teşekkür ederim, hem hikayeli hem de fps oyunlarını çok oynuyorum. Ve yakın zamanda rdr2, tlou, elden ring gibi oyunlar oynamayı düşünüyorum o halde bana nvidia ekran kartlı bir sistemi bu sebeple sunuyorsunuz.

24kya kadar çıkabileceksen bu daha iyi olur
bir deneyeyim şansımı üstad çok teşekkür ederim

çift kanal 5200mhz 650w kasa tuf gaming a 620m plus anakart 7600x işlemci 1 2 aya da 6000mhz ram ve sıvı soğutucu nasıl olur
çok güzel dedin beaa özellikle sıvı soğutucu önceliğim olacak doğru düşünüyor muyum?

svsk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
çok teşekkür ederim, hem hikayeli hem de fps oyunlarını çok oynuyorum. Ve yakın zamanda rdr2, tlou, elden ring gibi oyunlar oynamayı düşünüyorum o halde bana nvidia ekran kartlı bir sistemi bu sebeple sunuyorsunuz.

bir deneyeyim şansımı üstad çok teşekkür ederim

çok güzel dedin beaa özellikle sıvı soğutucu önceliğim olacak doğru düşünüyor muyum?
ama oc yapılmıyormuş a serisi kartta b serisine yükselttim ben öyle düşündüm sıvı soğutucu lazım özellikle bana izmirde yaşıyorum ben 40 43 derece oluyor hava yazın

KS

Mehmet Şimşek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
ama oc yapılmıyormuş a serisi kartta b serisine yükselttim ben öyle düşündüm sıvı soğutucu lazım özellikle bana izmirde yaşıyorum ben 40 43 derece oluyor hava yazın
Ben de İstanbul'dayım yazları artık sıcak oluyor ve güneş tam benim odaya vuruyor kesinlikle alacağım

Ben de İstanbul'dayım yazları artık sıcak oluyor ve güneş tam benim odaya vuruyor kesinlikle alacağım
attığınız sisteme bakacağım teşekkürler tekrardan :)

svsk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
tamamdır sizin attığınız ürün 27k oralara çıkabilirsem alacağım, ama @Ayaz4161 'in attığı pc benim bütçeme göre karar veremedim şu an sabah sağlam kafayla düşüneyim. iyi geceler
kanka şimdi ürün indirime geldi göz at istersen 5600x seçersin

tamamdır sizin attığınız ürün 27k oralara çıkabilirsem alacağım, ama @Ayaz4161 'in attığı pc benim bütçeme göre karar veremedim şu an sabah sağlam kafayla düşüneyim. iyi geceler
dediğim gibi hikayelide vram aşağı kalıyor ama onu da düşün sorun yaratabilir

KS

Mehmet Şimşek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
kanka şimdi ürün indirime geldi göz at istersen 5600x seçersin

dediğim gibi hikayelide vram aşağı kalıyor ama onu da düşün sorun yaratabilir
tamamdır hemen bakıyorum, hikayeli oyunlarda stabil fps almak istiyorum gerekirse taksit yaparım 25-26 lara çıkabilirim onun dışında, warzone - rainbow six siege - lol - world of tanks oynuyorum bilgin olsun.

KS

Mehmet Şimşek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
tamamdır hemen bakıyorum, hikayeli oyunlarda stabil fps almak istiyorum gerekirse taksit yaparım 25-26 lara çıkabilirim onun dışında, warzone - rainbow six siege - lol - world of tanks oynuyorum bilgin olsun.
ama üstad sen diyorsun ki bu 8gb lık kartta hikayeli oyunlarda sıkıntı yaşarsın o zaman limitimi arttırıp yüksek kart alayım var mı önerebileceğin başka bir sistem. Gece gece yordum sizi ama hakkınızı helal edin

hikayeli oyunlara çok yetmiyor vram iyice bak bence youtubedan fps testine vs
ama üstad sen diyorsun ki bu 8gb lık kartta hikayeli oyunlarda sıkıntı yaşarsın o zaman limitimi arttırıp yüksek kart alayım var mı önerebileceğin başka bir sistem. Gece gece yordum sizi ama hakkınızı helal edin

Son düzenleme:

svsk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
ben de sistem alacağım sabahtan beri bakıyorum foruma soruyorum ediyorum vs söylediğin oyunlara vram yeter diye düşünoyrum ama en güzeli işlemci ekran kartı modeli oyun ismini you tube yaz bi bak derim

KS

Mehmet Şimşek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
ben de sistem alacağım sabahtan beri bakıyorum foruma soruyorum ediyorum vs söylediğin oyunlara vram yeter diye düşünoyrum ama en güzeli işlemci ekran kartı modeli oyun ismini you tube yaz bi bak derim
tamamdır teşekkür ediyorum zaman ayırdığınız için eyvallah araştırmaya başlayayım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri