Bu sisteme Ekran kartı alsam bilgisayarım iyi olurmu ?

Kgbmaini

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öncelikle selamlar bi sorum olacaktı benim anakartım P5VD2 VM SE Eski bir anakart ama para olmadığı için yeni bir bilgisayar anlamıyorum sizce ben bu bilgisayara ekran kartı akşam ne kadar iyi olur ?
Almak istediğim ekran kartı 1 GB olsa yetermi ?
1 GB LOL'de iyi FPS almamı sağlarmı ?
RAM 2 GB
Intel Celeron 2.66 Ghz 2.67 Ghz
Eskiden MSI vardı iyi performans alıyordum dizinde ekran kartı önerimiz varsa önerilere açığım.
Sorularım yukarda 
İyi forumlar

E

expert

Guest
Oyunda bir nebze fps artar
Amd hd serisi bir kart alsanız işinizi görür

KS

Kgbmaini

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Paylaşılan bellek 1024 MB yazıyor ve ramden alıyor bunu bir etkisi varmıdır ? AMD HD serisine bakacağım

mrshadow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
oenmli olan hıç bir zaman ekran kartının kaç gb oldugu deildir az bir onemi vardır tabikide ama onemli olan kartın yapısıdır şimdi yapıları buraya atarsam yaz yaz bitmez neyse hocam paran butce belirtirsen sana ekran kartı atarım

KS

Kgbmaini

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
200 liralık yeter bence benim istediğim lolde ve CS GO da rahat oynayacağım bi PC ama şu anda o kadar param olmadığı için bi ekran kartı alsam yeterli sizce ?
Ramim 3 GB

E

expert

Guest
Ram de yükseltmen gerek oyunlarda performans etkisi çok

Mamicicek58

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kardesim Herturlu oynarsin ama zevk alamassin yani dusuk ayarlarda oynamak zorunda kalirsin fps gene ilavaldigin z yaptigin icin yukselir.

KS

Kgbmaini

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bizim orda çok ucuza 8 GB ranler var onlardan akşam bide ekran kartı alsam sizce ne kadar iyi olur ?

E

expert

Guest
Ram ne kadar yüksek olursa o kadar iyi olur ekran kartı da alırsın oyunlarda farklı görürsün

4GB'a kadar DDR2-667/533/400MHz bellek desteği sunuyor bu kart

bugra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ram 4gb olsa ekran kartınıda 100 liralık radeon hd serisinden taksan seni götürür ileride istersen işlemciyi core 2 duo son çıkanları falan yaparsın celeron çook eskide kaldı artık

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri