Öneri Bu Sisteme Monitör Önerisi

garthill3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Arkadaşlar iyi akşamlar böyle bir sistem sipariş verdim şu 2 monitör arasında kaldım haangisini almaalıyım sizce ? Veya başka önerileriniz var mıdır Bütçe max bu civarlar pc + monitör 35i fazla geçmesin istiyorum

1695569214847.png

ElateKaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba;
Benim sistemimde rtx 3060 12 gb ve kullandığım monitor casper excalibur 27
ilk olarak monitor ısınıyor ve ekrandaki sıcaklık yüzüne vuruyo
siyah ewkranlarda imleci haraket ettirirsen ghosting i çok rahat görebilirsin deli gibi ghosting var
siyah renkler tam siytah değil yani doğru renklele ilgili takıntın varsa alma bence

yazdıklarım sorun olmazsa almanı öneririm ama view sonic çok dahja iyi bir marka

KS

garthill3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhaba;
Benim sistemimde rtx 3060 12 gb ve kullandığım monitor casper excalibur 27
ilk olarak monitor ısınıyor ve ekrandaki sıcaklık yüzüne vuruyo
siyah ewkranlarda imleci haraket ettirirsen ghosting i çok rahat görebilirsin deli gibi ghosting var
siyah renkler tam siytah değil yani doğru renklele ilgili takıntın varsa alma bence

yazdıklarım sorun olmazsa almanı öneririm ama view sonic çok dahja iyi bir marka
valla benim monitör hakkında hiç bilgim yok o yüzden sizlere danışayım dedim biri 200mhz diğeri 165 bir fark olur mu bu sistemde acaba?

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
758
İkiside kötü aslında. Bütçe nedir?

KS

garthill3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
758
bütçe max 4.5k reis ips panel al vs diyorlar ama 27 inch istiyorum 27 inch ips panellere bütçem yetmiyor cok üzer mi beni va panel?

hocam sizce sistem nasıl peki? Biraz fiyat yüksek sanırım ama beni bi 4-5 sene götürür mü üst seviyede ? ve ssd seçimim sizce yanlış mı
Oyun oynuyorsan rahatsız edebilir. FPS oyunu oynuyorsan hiç bulaşma derim.

ElateKaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
bütçe max 4.5k reis ips panel al vs diyorlar ama 27 inch istiyorum 27 inch ips panellere bütçem yetmiyor cok üzer mi beni va panel?

hocam sizce sistem nasıl peki? Biraz fiyat yüksek sanırım ama beni bi 4-5 sene götürür mü üst seviyede ? ve ssd seçimim sizce yanlış mı
hocam şöyyle ssd niz güzel ama 27 inch yerine 23 inch alabilirsin çünkü ekran kartın 1080 p için yapılmış bir ekran kartı hem daha ucuz hemde ıps 1080 p monitor bulabilirsin o fiyata
seni 4-5 ı-yıl yüksek ayarlarda götürür pc

hocam şöyyle ssd niz güzel ama 27 inch yerine 23 inch alabilirsin çünkü ekran kartın 1080 p için yapılmış bir ekran kartı hem daha ucuz hemde ıps 1080 p monitor bulabilirsin o fiyata
bide daha düşük fiyata sistem isterseniz vatan bilgisayarı takip etmenizi önberirim
ben sistemi 16k ya aldım sadece ekran kartım o zman 12 k y dı baya ucuza geldi yani

KS

garthill3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

bide daha düşük fiyata sistem isterseniz vatan bilgisayarı takip etmenizi önberirim
ben sistemi 16k ya aldım sadece ekran kartım o zman 12 k y dı baya ucuza geldi yani
bi arkadaş ssdyi MLD yap okuma yazması daha yüksek demiştide onu kimse önermedi başka o yüzden kingston seçmiştim o farklar hiç belli olmuyormuş doğru mudur

Oyun oynuyorsan rahatsız edebilir. FPS oyunu oynuyorsan hiç bulaşma derim.
max 4500 tl civarı 23.8 inch ips panel monitör öneriniz var mı hocam

ElateKaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
bi arkadaş ssdyi MLD yap okuma yazması daha yüksek demiştide onu kimse önermedi başka o yüzden kingston seçmiştim o farklar hiç belli olmuyormuş doğru mudur

kingston iyidir hocam onu alın

ElateKaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
800 mhz i farketmessin o kadar hocam işlemcin zaten çok iyi ilerde ekran kartı değiştirirsen sorun yaratmaz

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
758

O SSD nin okuma yazma hızları doğru değil maalesef kötü bir tercih yapmışsınız. SSD nin en önemli yapı taşı dram de bulunmuyor.

KS

garthill3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
O SSD nin okuma yazma hızları doğru değil maalesef kötü bir tercih yapmışsınız. SSD nin en önemli yapı taşı dram de bulunmuyor.
hangi ssdnin hocam kingston seçtim ben konudaki gibi ama MLD mi yanlış kingston mu

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
601
hangi ssdnin hocam kingston seçtim ben konudaki gibi ama MLD mi yanlış kingston mu
Mld almamışsınız zaten iyiki. Zamanla yavaşlıyor onlar. Vaad edileni vermiyorlar. Ama kingston nv2 de en iyi ssdsi değil kingstonun. Dram yok ama hmb var. İş görür bir ssd ama ssd alınacağı zaman dramli ssd mutlaka tercih edilmeli.

KS

garthill3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Mld almamışsınız zaten iyiki. Zamanla yavaşlıyor onlar. Vaad edileni vermiyorlar. Ama kingston nv2 de en iyi ssdsi değil kingstonun. Dram yok ama hmb var. İş görür bir ssd ama ssd alınacağı zaman dramli ssd mutlaka tercih edilmeli.
iptal edip tekrar verme şansım var mı acaba önereceğiniz bir ssd var mı fiyatı cok farklı olmadan

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
758
Mld kötü olan. Kingston da fena değil dram yerine hmb vardı ama biraz ısınma sorunu vardı bu yüzden. Sıkıntı çıkarmaz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri